Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir, APK uygulama sitemizde Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir

Best Sniper Legacy Dino Hunt Shooter 3D Apk İndir

Korkusuz uygar bir keskin nişancı rolünü üstlenip, yırtıcı dinozorlar ve kana susamış zombilerle dolu bir dünya çapında avlanman ve hayatta kalman gerekiyor. Best Sniperı ŞİMDİ indir!

ÖZELLİKLER:

– HER KAFADAN VURUŞTA YENİ NESİL KURŞUN VE ZAMAN EFEKTLERİNİN TADINI ÇIKART!
– SİLAHLARINI GELİŞTİREREK DAHA ÖLÜMCÜL OL!
– ÇEŞİTLİ HARİTALARI VE YERLERİ KEŞFET!
– SİLAHINI KAP, TONLARCA GÖREV SENİ BEKLİYOR!
– NİŞANCILIK BECERİLERİNDE USTALAŞ VE KIYAMETTEN KURTUL!
– JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLER KEŞFET VE DİNOZOR AVLA!
– HIZLI OL, NİŞAN AL, ATEŞ ET, VE AVLAN!

JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLERDE GEÇEN DESTANSI BİR HİKAYEYE KATIL!
Dinozor ve insan DNAsının birleştirildiği, ABD tarihinin en tartışmalı programı çığrından çıktı! Binlerce denek ölü Humanosaursa dönüştü. Cansız bedenlerle beslenen pullarla kaplı, öfkeli Humanosaurslar oldukca tehlikeli bir türe dönüştüler ve adeta kıyamet habercisi oldular!

HEY KESKİN NİŞANCI, HADİ AV BAŞLASIN!
Savaş başladı! Dinozorlar geri döndü… Hatta onlardan daha tehlikeli olan, kana susamış zombiler de! Kıyamet sonrası yeni bir mücadeleyi deneyimlemenin tam tarihi! Yıkık binalar ve dinozor yuvalarıyla dolu çorak bir arazi: gerçek bir çağdaş savaş alanı. Gözünü dört aç ve nişan al; sıkıntılı rakipler seni bekliyor! Gözünü tabanca namlusundan ayırma. Silahlarını modifiye edip, geliştirerek oyundaki en kuvvetli elit keskin nişancı ol!
BEST SNIPER: Shooting Hunter! Silahını al ve avlanmaya başla! Zombi öldürmeli oyunlar asla bu kadar keyifli ve ileri düzeyde olmamıştı.

Best Sniper Legacy: Dino Hunt

Bir cevap yazın