Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Joey Drew Studios tarafından yayınlanan 489MB boyutundaki Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] indirme linkini sizler için paylaştık. Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825]

Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [1.0.825] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz bir çizgi film atmosferi ve baştan sona tahminde bulunmanızı sağlayan yoğun, ürkütücü bir hikayesi olan birinci şahıs bir bulmaca-aksiyon-korku oyunudur.

Bendy and the Ink Machine 1.0.825 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm. 49.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Bendy and the Ink Machine, birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur ve son senelerda gelecek vaat eden bir oyun olarak derecelendirilmiştir. Bu oyun çekici hikayeleri ve müthiş yeni ve benzersiz grafikleri ile oyuncuları cezbeder. Size Henry kişiliği eşlik edecek ve onun tüyler ürpertici macerası hemen ekranlara gelecek.

Bendy and the Ink Machine v1.0.825 MOD APK

Henry, Joey Drew Studios için çalışan ünlü bir film yapımcısıdır. En çok bilinen animasyon filmi olan Bendy’yi yaratmak için dostlarıyla birlikte çalışırdı, fakat ardından bir olay sebebiyle Henry prodüksiyon kariyerini durdurmak zorunda kaldı ve o zamandan beri Bendy de yapımcılığı bıraktı. Daha sonra Henry’den Bendy’si üzerinde çalışmaya geri dönmesi istendi. Ama orada garip şeyler oldu; Henry işine devam edebildi ama korkunç kabusun başlamak üzere olduğunu bilmiyordu.

Bendy and the Ink Machine indir Android

Bendy and the Ink Machine‘in oynanışı bir çok değişik türün birleşiminden oluşuyor ve çeşitliliği ile oyuncuları sıkmak zor. Bulmaca oyun boyunca bulunacaktır çünkü bu bir gizem oyunudur ve sizin göreviniz bu gizemlerin yanıtlarını bulmaktır. Henry’yi evin içinde hareket ettirerek kontrol ederek şüphe aramanız gerekecek. Ayrıca bir savunma oluşturabilir yahut bazı eşyaları onarabilirsiniz; Ayrıca, korkunç düşmanlarla savaşmak zorundasın.

Bendy and the Ink Machine APK son SÜRÜM

Yavaş yavaş oyunun derinliklerine çekilirken en korkunç düşmanla yüzleşmek zorunda kalacaksınız: canavarlar. Bu arada sesler, çığlıklar, umutsuz mırıltılar ile daha çok korkulacak. Tehlike etrafınızda. Herhangi bir makine sizi bekleyen bir tehlike olabilir, çok dikkatli olun.

Bendy and the Ink Machine Apk Android Oyun CLUB

Sadece birkaç basit tona sahip olmasına rağmen, bu oyunun grafikleri gerçekten oyuncuların tüylerini diken diken ediyor. Karanlık, odaları ve ürkütücü metaforları kaplar. Dikkatinizi ve içindeki nesneleri ne kadar net görürseniz, korkunun arttığını hissedeceksiniz ve arada bir sizi rahatsız edecek. Bu oyunun grafikleri gerçekten fazla sayıda oyuncuyu cezbeden bir atılım.

Bendy and the Ink Machine Apk indir

Bendy and the Ink Machine, oyunculara son derece heyecan verici, merak uyandıran ve tatmin edici eğlence anları sunmayı vaat ediyor.

Bendy and the Ink Machine indir (MOD, Tam Sürüm – Full – Hilesiz)

Bir önceki android oyun

Elroi Defense War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın