Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Space Ape tarafından yayınlanan 155MB boyutundaki Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644] indirme linkini sizler için paylaştık. Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Beatstar Mega Hileli MOD APK [v17.0.0.18644]

Beatstar Mega Hileli MOD APK [17.0.0.18644] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müziğinize dokunmanıza izin veren yeni bir ritim oyunu türü olan Beatstar ile yeni nesil müzik oyunlarını deneyimleyin.

Beatstar 17.0.0.18644 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Daima Mükemmele Dokunursunuz
  2. Yüksek Skor Hilesi

Beatstar, oyuncuların ünlü sanatçıların şarkılarını keyifle dinleyeceği ve bölümü müthiş bir biçimde tamamlayacağı bir müzik oyunudur. Oyuncuların gözlerinin önünde bir çok unsur belirecek ve hiçbir şeyi kaçırmamak için bunları doğru bir biçimde eşleştirmeleri gerekiyor. Aynı zamanda, çok sayıda şarkı, herhangi bir birinin eğlence gereksinimlerini ve onları bekleyen zorlukları tam anlamıyla karşılayabilir.

Beatstar v17.0.0.18644 MOD APK

Beatstar‘ın size getirdiği oyun, üstesinden geleceğiniz zorlu oyun ile hayranlık uyandıran şarkılar deneyimleyeceğinizdir. Üç satırlık bir sahne göreceksiniz ve bu satırların sonunda Word Perfect’in olduğu bir bar olacak. Aynı zamanda bu elemanların hiçbirinin eşleşmeden bu çubuktan geçmemesini sağlamış olacaksınız. Başka bir deyişle, bir bileşen Mükemmel çubuğunu geçerse, oyunu durdurmak zorunda kalırsınız. Oynanış anlaşılabilir fakat oyuncuların becerilerini gerektiriyor.

Beatstar Para Hilesi

Mükemmel çubuğunu geçerken eşleştirmeniz gereken öğeler siyah çubuklar ve ortadaki simgelerdir. Yatay bir çizgiyse, Perfect bar ile eşleştiğinde kontrol etmeniz gerekir. Sürekli olarak farklı elemanlarla çalışacaksınız ve arada bir sayıları çok olduğu için elleriniz boş olmayacak ve dikkat etmeniz ve eşleştirmeniz gereken üç satıra kadar var. Ayrıca yatay çizgili temel elemanın yanında ok işaretleri ve kuyruklu yatay çizgiler de mevcuttur.

Beatstar Puan Hilesi

Diğer bir çok ritim oyununa benzer biçimde, oyuncuların farklı sembollere sahip çıktı öğeleriyle uğraşması gerekecek. Yatay çizgi simgesinin bunun yanında, kuyruğu olan, oyuncunun tam eşleşmeyi yapmasını ve kuyruğu tamamen kaybolana kadar basılı tutmasını gerektirir. Diğer bir düpedüz zorlu tür, sizi belirli bir yöne kaydırmaya zorlayan ok işaretidir ve tabi ki bu arada bir başka şeyleri de unutturur.

Beatstar hile APK

Beatstar’a girdikten sonra, oyuncu ana şarkıya erişecek ve düzeyyi tamamlamak için becerilerini kademeli olarak geliştirecektir. Her şarkının bir derecelendirme çubuğu mevcuttur ve farklı yıldızlar toplamak için onu doldurmanız gerekir. Aynı zamanda şarkıların ritmini tamamen hissetmenize yardımcı olmak için tasarlandığı için bu oyundaki düzeyleri seveceksiniz. Yani oyuna odaklanan siz olacaksınız ve unutulmaz şarkıların keyfini çıkaracaksınız.

Beatstar android oyun club

Bu oyunda oyuncular bir çok değişik etkileyici şarkı bulacak ve tabi ki dünya çapındaki sanatçıların popüler şarkılarını bulacaksınız. Kendinizi Avicii şarkılarına, hatta uzun yıllardır internette dolaşan Gangnam Styles müziklerine kaptırıyorsunuz. Aynı zamanda, bu şarkıların hepsinin, oyuncuların seçmeyi düşünmesi gereken belirli bir zorluk düzeysi olduğunu da fark ediyorsunuz.

Beatstar Elmas Hilesi

Yukarıda bahsedildiği gibi, Perfect çubuğundan geçen bir öğeyi atladığınız için Beatstar’da istediğiniz zaman düzeyyi durdurabileceksiniz. Bundan dolayı oyuncuların işini zorlaştırmak için oyun bunun bunun yanında her şarkıda size farklı zorluklar sunuyor ve eşleştirmeniz için bir çok unsurun göründüğünü göreceksiniz. Sayıları tamamen ezici ve hiçbir şeyi kaçırmamak için reflekslerinizi harekete geçirmeniz gerekecek. Gözlerinizi ekrandan ayıramayacak ve kendinizi müzik hayatına kaptırmayacak.

Beatstar indir (MOD, Mega Hile)

Bir önceki android oyun

Machinartist APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın