Türkçe Yama

Bayonetta 3 oynanış videosu yaklaşık dört yıl sonra yayınlandı

Bayonetta 3 oynanış videosu hemen hemen dört yıl sonra yayınlandı, Oyun severler için Bayonetta 3 oynanış videosu hemen hemen dört yıl sonra yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Bayonetta 3 oynanış videosu hemen hemen dört yıl sonra yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Bayonetta 3 oynanış videosu hemen hemen dört yıl sonra yayınlandı

Bayonetta 3 yaşadığı gecikmeler ve aksilikler ile oyun dünyasında hatırlanacak yapımlardan biri halini aldı. İlk olarak 2017 senesinde açıklama videosu ile karşımıza çıkan oyun, uzun bir sessizliğe gömülmüş ve bu sessizliğin nedeni çok sonradan ortaya çıkmıştı.

Nintendo iki yılı geçkin bir süre sonunda yaptığı açıklama ile yapım sürecinin ve oyunun istedikleri gibi gitmediğini altını çizerek Bayonetta 3’ü sıfırdan, yeniden yapma kararı aldıklarını açıklamış ve yapım ekibinde değişikliğe gidilmişti. İşte bu açıklama sonrası yine sessiz bir döneme giren Bayonetta 3 için bu sessizlik dün gece itibari ile bozuldu.

Bayonetta 3 oynanış videosu yayınlandı

Bayonetta 3 oynanış videosu yaklaşık dört yıl sonra yayınlandı

Firmanın Türkiye saati ile 01:00’da başlayan yeni Nintendo Direct  sunumunda finali Bayonetta 3 yaptı diyebiliriz. Yaklaşık dört senedir beklediğimiz bu oynanış ayrıntıları için yine hemen hemen dört dakika uzunluğunda bir video yayınlandı. Ara sahneler ile başlayan bu videonun ikinci yarısında ise tamamen oynanış enerjiklerine yer verildiğini göze çarpıyor.

Tabi bazı oyun severler kişiliğin yeni görüntüsünü çok sevmediklerini de sosyal platform üzerinden paylaşmaya başladılar. Oynanış enerjiklerinde Kaiju savaşlarına yer verileceği ve oyunun mühim bir dinamiği bulunacağı da gözüküyor. 2022 senesinde çıkacağı açıklanan Bayonetta 3 oynanış videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu