Türkçe Yama

Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı

Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı

Geçen günlerde yapılan açık betası ile oyuncuların karşısına çıkan Battlefield 2042 için çıkış tarihi yaklaştıkça yeni detaylar gelmeye sürdürmekte. Geçen dakikalarda değişik bir Battle Royale deneyimi sunacak olan Hazard Zone moduna dair bir video yayınlandı. Biraz Escape from Tarkov’un Raid mantığını da anımsatan bu modda ekip olarak oynayacak ve haritaya düşen veri sürücüsünü ele geçirmeye çalışacaksınız.

Battlefield 2042 Hazard Zone oynanış videosu yayınlandı

Battlefield 2042 Hazard Zone modunda videoda da görebileceğiniz gibi dört kişilik ekipler halinde oynuyoruz. Haritanın rastgele bir noktasına düşen veri sürücüsü için bu dört kişilik ekipler birbirleri ile mücadele edecekler. Veriyi ele geçirip sağ salim kaçış noktasına götüren ekip ise oyunun kazananı olacak. Yani kimi zaman çatıştığınız rakipler ile kimi zaman da ortak bir hedefi alaşağı etmek için az da olsa işbirliği yapmanız gerekecek. 

Haritaya gelecek fırtınaya yakalanmadan önce bu veri sürücüsünü alıp, olay yerini terk etmeniz gerekiyor. 128 oyuncuyu destekleyecek olan bu mod için yayına giren videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz. Battlefield 2042’nin 19 Kasım’da çıkacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu