Türkçe Yama

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı, Oyun severler için Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Battlefield 2042 açık beta tarihleri Çin tabanlı bir site aracılığıyla sızdırılmış gibi gözüküyor. Oyun dünyasındaki sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, Çinli bir yayın hizmeti olan Bilibili, bir önceki günlerde betanın 6 Ekim – 9 Ekim tarihleri içinde yaşanacağını öne süren bir reklam yayımladı. Tom Henderson ise, 2021 Eylül ayı içinde; Battlefield 2042 erken ulaşımin 6 Ekim’de başlayacağını ve herkese açık olacak olan betanın ise 8 Ekim’de başlayacağını öne sürdü.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Normal şartlarda, Battlefield 2042 açık betasının eylül ayı içinde gerçekleşmesi bekleniyordu; fakat oyunun kısa bir süreliğine ertelenmesiyle birlikte, beta bölümünde da ufak bir gecikme yaşayacağız gibi gözüküyor. Oyunu önceden sipariş etmiş olanlar için kısa süreli bir erken ulaşıme sahip bulunacağını da açıklamış olan DICE, hafif gecikmeyi, ekim ayına çevirecek. Battlefield 2042 beta kodları, geçen hafta ön sipariş müşterileri için dağıtılmaya başladı. Henüz resmî tarihler ile ilgili DICE’dan herhangi bir açıklama gelmemiş olsa da, önümüzdeki günlerde açıklamalması bekleniyor.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Ayrıca, bu sözü edilen bilgilerin tamamen bir söylentiden ibaret olduğunu ve Electronic Arts aracılığıyla herhangi bir resmî açıklamanın mevcut olmadığını şimdiden söylemekte yarar var. Bunun yanında, Bilibili reklamı, öncedenden gerçekleşen sızıntılar ile birlikte eşleşen nispeten güvenilir bir üçüncü kaynak olarak görülüyor. İlerleyen günlerde, sızıntıların gerçek olup olmadığını, hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu