Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Traplight Ltd. tarafından yayınlanan 90MB boyutundaki Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.3.7]

Battle Legion – Mass Battler Mega Hileli MOD APK [2.3.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa 100v100 Birim Savaşları – Bir ordu kurun ve boşta savaşmasını izleyin.

Battle Legion 2.3.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı hilesi
  3. Tanrı modu

Battle Legion, ordunuzu bir çok düşmanı fethetmek ve bir çok değişik diyarda seyahat etmek için kullanacağınız boşta oynanışa sahip bir strateji oyunudur. Düşmanla karşılaşmadan önce stratejinizi tamamlamanız zaman alacak ve bu size zafer kazandıracak. Aynı zamanda, gücü yükseltmek ve taktikleri çoğaltmak için yeni birlikler de toplayabilirsiniz. Gerçekten de yeni çağın yeni orduları sizi tatmin edecek.

Battle Legion v2.3.7 MOD APK

Oyuncular, Battle Legion‘da keşfetmenizi bekleyen bir çok heyecan verici şeyle birlikte Festival of Veils adlı yeni bir çağa taşınacaklar. Spesifik olarak, bu güncellemeye yeni eklenen on yeni savaşçı türünü güncellemeniz gerekecek ve bunda, karakterlerin nadirliği ortak, nadir ve tanınmış içerir. Aynı zamanda, her kişiliğin kendine özgü özellikleri ve takım içinde farklı rolleri mevcuttur ve buna yaklaşmanız ve takımınıza kazandırmak ve daha kuvvetli hale getirmek için zaman ayırmaya devam etmeniz gerekir.

Battle Legion Para Hilesi

Battle Legion’da oyuncular ikiye bölünmüş bir alan bulacaklar ve sol taraftaki alan birliklerinizi yerleştirdiğiniz yerdir. Bu oyunu deneyimlediğinizde enteresan bir nokta diğer yarının değişmesidir. Spesifik olarak, alanı sağa kaydırmanız gerekir ve bir düşman ordusu görünene kadar çalıştığını göreceksiniz. İki taraf kazanmak için birbirlerine saldırmaya çalışacak ve sahanın iki tarafının hava durumu ve çevre tasarımı arada bir uyuşmayacaktır.

Battle Legion Elmas Hilesi

Doğru alan değişikliğini yapmadan önce işiniz elinizdeki birimleri alakalı alana yerleştirmektir. Onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, fakat çoğu durumda bu karakterlerin konumu, detaylarına ve istatistiklerine göre ayarlanmalıdır. Aynı zamanda, ordunun düzenlenmesini bitirdiktan sonra düşman ortaya çıkacak ve şimdi yalnızca taktiklerinizin sonuçlarının bir gözlemcisi olacaksınız. Her şey başarısız olursa, taktiklerinizi değiştirmeniz gerekecektir.

Battle Legion Hasar Hilesi

Düşmanın gücünün bunun yanında oyuncuya zorluk getiren bir faktör de ordu puanlarını göz önünde bulundurmanız gerekecek. Her minyonun bir puanı olacak ve izin verilen aralıkta yalnızca doğru toplam puana sahip belirli sayıda minyona izin verebilirsiniz. Ayrıca, normalden daha yüksek bir nadirliğe sahip karakterler kullanırsanız, onları kullanmak isteğe göre daha fazla puan harcarsınız. Misal verilecek olursa, yaygın karakterlerin bir noktası olacaktır, fakat nadir karakterlerin iki katı olacaktır.

Battle Legion Hile Apk

Battle Legion’da aşamalara katılacaksınız ve her düzey size önemli bilgiler ve heyecan verici ödüller getirecek. Bilhassa önünüze çıkan yerleri tamamlayacak ve zamanla ordunuzu daha da etkileyici hale getirmek için daha fazla yeni mekanik öğreneceksiniz. Ayrıca, şanslıysanız, kullanmak için yeni birlik türlerinin kilidini açabilir yahut sahip olduğunuz birlik türlerini yükseltmek için yeterli malzemeye sahip olabilirsiniz.

Battle Legion Apk indir

Bir düzeyyi bitirdiktan sonra fark edeceğiniz bonuslardan biri bir vagondur ve bir tane aldığınızda, onun kilidini açabileceksiniz. Spesifik olarak, her vagon bunun bunun yanında düzeyye göre sınıflandırılır ve görünüşe göre basit bir şekilde ayırt edilir. Daha nadir vagonlar, daha kuvvetli ordular açmanıza izin verecek ve daha kuvvetli karakterlerle yüzleşmek için gücünüzü optimize edebilirsiniz. Parçalar birlikleri temsil eder ve çağırmayı yahut yükseltmeyi gerçekleştirmek için her parçanın altında listelenen sayıyı karşılamanız gerekir.

Battle Legion – Mass Battler İndir (MOD, Hasar Hilesi)

Bir önceki android oyun

Last Kingdom Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın