Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SayGames Ltd tarafından yayınlanan 60MB boyutundaki Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Battle Disc Para Hileli MOD APK [1.7.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diski atın ve rakiplerin savunmalarını ortadan kaldırın.

Battle Disc 1.7.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Battle Disc – Android cihazınız için bir çok kuvvetli rakiple karşılaşmanız gereken heyecan verici bir simülatör. Rakibinize renkli diskler fırlatmanız gereken renkli bir dünya sizi bekliyor, böylece onu yakalayamaz, bunun yanı sıra savunmasını da kırar. Sonuçta, disk ona ulaşırsa, size atacak ve kendinizi olabilecek olan her biçimde savunmanız gerekecek.

Battle Disc v1.7.7 MOD APK

Battle Disc, ilk bakışta hava hokeyini andıran bir arcade oyunudur . İçinde oyuncu, diskleri ve diğer mermileri fırlatarak rakipleriyle savaşacak. Üstünlüğü elde etmek için, savunmanın tüm unsurlarını ve rakibin temelini yok etmek gerekir. Aynı zamanda, tahkimatlarınızı korumaya çalışmanız gerekir, çünkü düşman atışı kesebilir ve saldırıya geçebilir. Bu nedenle, aktif üyenin konsantrasyonu koruması ve mermiyi zamanında durdurması mühimdir. Kazanan, duvarları ilk yok eden ve kapıya ulaşan kişidir. Başarı, enteresan özelliklere sahip yeni tip yıkayıcılara erişmenize yardım edecektır.

Battle Disc Para Hilesi

Battle Disc, oyun yapımcısı SayGames’ten yeni ve heyecan verici bir oyundur. Son zamanlarda, bu üreticinin oyunları topluluktan büyük ilgi gördü. Oyunları tamamen yaratıcı fikirler, bir çok cihaza ve her yaşa uygun basit tasarımlardır. Battle Disc, çekici unsurlarla dolu böyle bir oyundur. Bu oyun disk atma oyunundan esinlenmiştir. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza oyunla alakalı tüm enteresan bilgileri vermenin bunun yanında oyunun daha gelişmiş özelliklere sahip değiştirilmiş versiyonu olan Battle Disc Mod Apk indirme bağlantısını da sağlayacağız.

Battle Disc Elmas Hilesi

Battle Disc, enteresan karakterler içindeki bir yarışmadır. Tam parçalara sahip gerçek insanlara bi hayli benzer biçimde simüle edilirler. Oyunda karakterler bir masada hareket edecek ve tabakları fırlatmaya ekranlara gelecek. Görevin masadaki kutuları yok etmek. Rakibin tüm kutularını yok ettiğinizde oyunu kazanırsınız. Plakaları attığınızda, rakip onları yakalayarak durdurabilir. Yani aynı şeyi rakibin atış aşamalarını engellemek için de uygulayabilirsiniz.

Battle Disc android oyun club

Diski fırlatırken, uçuş yolundaki nesnelerle çarpışacaktır. Tahmin edilmesi bi hayli zor olan bir çok değişik yöne geri dönecek. Onları yakalamak için çok bi hayli hızlı bir biçimde gözlemlemeniz gerekir. Ayrıca rakiplerinizi bomba atar gibi daha bi hayli hızlı devirmek için bazı rastgele görünümlerden yararlanmalısınız. Görevler, fethetmeniz için çok çeşitlidir. Ek olarak, AI giderek daha akıllı hale gelecektir, bu da diskin yönünü çok iyi değerlendirebilir, bundan dolayı daha fazla pratik yapmanız gerekir. Battle Disc son derece basit ve kolay kontrollere sahiptir. Diski atmak istediğiniz yöne kaydırıp bırakmanız yeterli gelmektedir. Tek parmağınızla tüm oyunu kontrolünü yapabilirsiniz.

Battle Disc Hile Apk

Ayrıca, bazı oyuncuları sevmeyen bir şey, üreticinin bu oyuna reklam vermesidir. Bunun yanında, herhangi bir üreticinin çalışmalarını sürdürmesi için bunun gerekli olduğunu anlamalısınız. Reklamları görüntüleyebilir ve enteresan rastgele ödüller alabilirsiniz. Oynarken reklamların görünmesini istemiyorsanız, lütfen oynamadan önce ağ bağlantısını kapatın.

Battle Disc Apk indir

Diğer 3D oyunlar gibi oyunculara hitap etmiyor. Lakin birden fazla cihazla entegrasyon için daha optimize edilecektir. Görüntüler bu oyunun kuvvetli noktası olmayacak. Dokunma işlemi ve patlamanın canlı sesi ile ses çok iyi. Yaratıcı fikirlerle bir çok enteresan oyun deneyimi getiriyor. Ayrıca bu yazımızda siz değerli okurlarımıza oyunun Battle Disc Mod Apk isimli modifiye edilmiş versiyonunu sunmak istiyoruz. Bu sürüm size orijinal sürümden daha gelişmiş özellikler yarayacaktır.

Battle Disc indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Magic Archer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın