Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth pdf oku indir

8
Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth pdf oku indir

Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth kitabını paylaştık. 192 sayfadan oluşan Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth kitabının yazarı ise Tom King‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth oku indir. Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth pdf indir yandex, Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth pdf indir idefix, Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth Pdf indir

Batman Cilt 1: Ben, Gotham DC Rebirth Kısa Özet

O Gotham’ın kahramanı, Kara Şövalyesi, en büyük koruyucusu. O, Batman. Ve yalnız değil. Şehre iki yeni kahraman geldi -Superman’in güçlerine sahip olan ve kendilerini bu çarpık şehirde iyi olan ne varsa korumaya adamış, maskeli iki meta-insan. Kendilerine Gotham ve Gotham Girl isimlerini veren bu ikili Batman’in yaşamını kurtardı, onunla yan yana savaştı ve onun emsallarinden ders çıkardı.

Peki, Gotham’ın yeni muhafızları kötüye dönüşürse ne olur? Şehirlerini boğma ihtimali olan karanlıktan Kara Şövalye’yi sorumlu tutarlarsa ne olur?

İnsanların zihnini çarpıtabilen ve kahramanları canavarlara dönüştürebilen şeytani güçler serbest

kaldığında, Batman ve müttefikleri kesin bir karar vermek zorunda kalacak: Gotham iyiliğe hizmet eden bir güç mü… yoksa kötülüğün lokomotifi mi?

Bir cevap yazın