Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod, APK uygulama sitemizde Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod apk indirme linkini sizler için paylaştık. Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod ile alakalı detaylar yazımızda..

Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod

Basit Çizim Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Mod

Yaratıcı bir şey çizmek istiyor ama kağıdınız yok mu? Bu autodesk taslak defteri çizim uygulaması size harika biçimde uyacaktır. Sadece bir renk seçin ve çizmeye başlayın, bu kadar basit. Çizimi bir dosyaya kaydedebilir, yazdırabilir yada direkt e-posta yada sosyal ağlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz, böylece dostlarınız da onunla biraz eğlenebilir. Bu autodesk eskiz defteri, parmağınızın bir dokunuşuyla arzu ettiğiniz her şeyi çizme esnekliği sağlar.

Hızlı eskizler için bi hayli popüler olan bu autodesk taslak defteri çizim uygulaması, Geri Al / Yinele, arka plan rengini değişiklik yapma yada arka plan olarak bir görüntü kullanma benzer biçimde bir çok faydalı işlev sağlar. İsteğe bağlı olarak, uygulamanın cihazın uykuveyalmasını da engelleyebilirsiniz. Ayrıca, bir şeyi mahvettiğinizde fırça boyutunu değiştirebilir yada bir silgi kullanabilirsiniz. Büyük bir palette seçerek yahut renklerin onaltılık kodunu girerek renk eklemeyi destek sunar.

Uygulama PNG, JPG yada SVG vektörleri şeklinde bir çok değişik formatı destekler. Tüm bu formatlar ile eskizinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu autodesk eskiz defteri çizim uygulaması, sizin için her şeyi kolaylaştırdı, böylece karmaşık gezinmeler ve kontroller için endişelenmeden başyapıtlar yaratabilirsiniz.

Bu çizim uygulamasında sıfırdan yeni bir şey çizebilir yahut bir dosya açıp bu autodesk eskiz defterinde onunla oynayabilirsiniz. Ya sizin tarafınızdan veya çocuklu bir aile aracılığıyla birtakım oyunlar oynamak için harika bir biçimde kullanılabilir. Sonuçta her insanın kendi içinde bir sanatçı eseri var.

Burada süslü yada gelişmiş araçlar, fırçalar, makale tipleri, filtreler bulamazsınız, biraz eğlenmek için kullanılması gerekiyor.

Basit Çizim: Hızlı Eskiz Deft Çizim Uygulaması Apk Full indir

Hiçbir reklam yahut gereksiz izinler içermez. Tamamen aleni kaynaklıdır, özelleştirilebilir renkler sağlar.

Basit Araçlar paketinin tamamına buradan göz atın:
https://www.Simplemobiletools.Com

Kullanımdan kaldırıldı: Uygulamanın bu sürümü artık sağlanmıyor, Pro sürümünü şuradan indirin: https://play.Google.Com/store/apps/details?Id=com.Simplemobiletools.Draw.Pro . Ücretli herhangi bir uygulamayı 2 saat içinde kaldırırsanız, otomatikman iade edileceğini ihmal etmeyin. İstediğiniz zaman geri ödeme yapmak isteğe göre, hello@simplemobiletools.Com adresinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu denemeyi kolay bir hale getirir 🙂

Bir cevap yazın