Türkçe Yama

Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğine kavuşuyor

Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğine kavuşuyor, Oyun severler için Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğine kavuşuyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğine kavuşuyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğine kavuşuyor

Bugün gerçekleşen Baldur’s Gate 3 panelinin ardından Larian Studios, resmi Twitter hesaplarından Türkçe yaptıkları paylaşım ile Baldur’s Gate 3 Türkçe altyazı desteğinin, ayrıntıları açıklanan Patch 6 ile birlikte oyuna ekleneceğini açıkladı. Baldur’s Gate 3’ün ilk yeni bölgesinin de açılacağı Patch 6’nın ne zaman geleceği halen bilinmemekte.

Baldur’s Gate 3 Türkçe altyazı seçeneği geliyor

Larian Studios’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma Türkçe olarak şu cümleler yer aldı:

” Faerún topraklarında artık Türkçenin de hüküm sürme vakti geldi! Ünlü Baldur’s Gate serisinin son oyunu olan Baldur’s Gate 3, Patch 6 ile birlikte Türkçe alt yazı desteğine kavuşuyor! Bu serüvene şimdi Türkçe ile ortak olun!”

Baldur's Gate 3 Türkçe

Tweet’in sonuna ise İngilizce olarak ” Patch 6 adds Turkish Support to Baldur’s Gate 3!” (Patch 6  Baldur’s Gate 3’e Türkçe dil desteği ekliyor!) yazılmış.

Oyuna Türkçe alt yazı desteğinin ekleneceği Baldur’s Gate 3 Patch 6 ile oyunun ilk yeni bölgesine erken ulaşım açılacak,  oyuna yeni bir sınıf eklenecek ve tabiri caizse oyundaki “kan ter gözyaşı” nı iyice arttıracak bir görsel düzenleme uygulanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu