Türkçe Yama

Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor, Oyun severler için Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Ekim ayında Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek olan ilk oyunlar belli olmuş yer alıyor. Bildiğiniz üzere Game Pass sistemi, her ay iki parti şeklinde yeni oyunlar açıklıyor. Ekim ayı içinde eklenecek olan ilk parti, toplamda sekiz adet oyunu da bununla birlikte getiriyor. Totally Accurate Battle Simulator, The Procession to Calvary, Visage, Back 4 Blood, Destiny 2: Beyond Light, Ring of Pain, The Riftbreaker ve The Good Life oyunları, sistemin kütüphanesine dâhil olacak.

Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Game Pass kütüphanesine ekim ayı içinde eklenecek olan oyunların hangi tarihlerde erişilebileceği de belli olmuş yer alıyor. Totally Accurate Battle Simulator an itibariyle kütüphaneye dahil olmuş durumdayken; The Procession to Calvary ve Visage ise 7 Ekim’de eklenecek. Left 4 Dead yapımcılarından bir araya gelen kadrosuyla, büyük bir kitle aracılığıyla beklenen Back 4 Blood ve Destiny 2: Beyond Light ise 12 Ekim’de kütüphaneye dâhil olacak. Ring of Pain ve The Riftbreaker, 14 Ekim. Listenin son oyunu olan The Good Life ise 15 Ekim’de sisteme gelecek.

Back 4 Blood ve daha fazlası, Xbox Game Pass'e ekleniyor

Listede bulunan Back 4 Blood, The Riftbreaker ve The Good Life’ın piyasaya sürülür sürülmez Xbox Game Pass kütüphanesine dâhil bulunacağını belirtmekte yarar var. Şüphesiz ki listenin en fazla beklenen yapımlarından bir tanesi olan Back 4 Blood, Left 4 Dead gibi co-op bir deneyim sunacak. Ülkemizdeki yüksek fiyatıyla bi hayli ürkütücü görünen yapım, Game Pass aracılığıyla çok daha uygun bir hâle gelmiş gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu