Türkçe Yama

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor, Oyun severler için Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Geçen aylarda beta aşamasıyla da karşımıza çıkan back 4 Blood çıkış fragmanı yayınlandı. Oyunun en aksiyon dolu sahnelerine yer verilen bu çıkış videosunda bunun yanı sıra oyunla alakalı öne çıkan yorumlar da kullanılmış. Çıkış fragmanı ve şirketin bu hususta yaptığı açıklama şu biçimde;

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios bugün, birinci şahıs eşli nişancı oyununun yakında zamanda piyasaya sürülmesini kutlamak için resmi Back 4 Blood Çıkış Fragmanını paylaşımı yaptı. Yeni video, dünyayı insanlık için geri almak maksadıyla, Parazitli olarak anılan enfekte kalabalığa karşı savaşan Temseyircilerin ekibini takip ediyor. Fragman, yüksek yoğunluklu işbirlikçi hikâyeye ek olarak, takımların Temseyirci yahut Parazitli olarak oynamasına olanak tanıyan kafa kafaya, rekabetçi PvP Swarm modunu da gösteriyor.

Back 4 Blood’ın 12 Ekim’de çıkmasıyla birlikte oyuncular aksiyona başlayabilirler. Ayrıca Back 4 Blood Deluxe Edition (yalnızca dijital) ve Back 4 Blood Ultimate Edition için ön sipariş verenlere oyuna dört günlük Erken Erişim hakkı verilecek.

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Back 4 Blood, eleştirmenlerin beğenisini kazanan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs bir eşli zombi nişancı oyunudur ve heyecan verici, enerjik ve bi hayli değişken, özelleştirilebilir aksiyon sunar. Back 4 Blood hikayesi, insanlığın çoğunun parazit Devil Worm aracılığıyla öldürüldüğü yahut enfekte olduğu felaket bir salgından sonra geçiyor. Tarifsiz olaylarla yürekleri katılaşan ve insanlığın sonuncusu için savaşmaya cesaretlendirilen bir grup kıyamet gazisi, Parazitli olarak anılan hastalıklı dehşeti alt etmek ve dünyayı geri almak için buluştu.

Back 4 Blood, Xbox Series X|S, Xbox One Konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için 12 Ekim 2021’de satışa sunulacak. Ön siparişler Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi’ni alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu