Avira Password Manager Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Avira Password Manager Apk Download, APK uygulama sitemizde Avira Password Manager Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Avira Password Manager Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Avira Password Manager Apk Download

Avira Password Manager Apk Download

Avira Password Manager dilediğiniz zamanda ve yerde telefonunuzdaki bütün uygulamalar için parolalar, kredi kartları ve notlar yapmaya ve yönetmeye olanak verir. Masanızda karmaşık yaratan el yazısı notlara veda edin. Her düşüncesi, her parolayı yazmanız gerektiği günler geride kaldı. Ayrıca, artık yeni parola oluşturmak yahut eski parolaları sıfırlamak için uğraşmanız gerekmeyecek. Telefonunuza yönelik bu parola organize aracı işinize olmasıyla birlikte hususi yaşamınıza da basit bir şekilde düzey getirecek.

Ve en iyi yanı; Almanya merkezli emniyet ve koruma uzmanı Avira verilerinizin şifrelenmesini ve veri koruma ve gizlilik standartlarının eşi olmayan olduğu Almanyada kalmasını sağlıyor.

Avira Password Manager bir çok aygıtta ve farklı işletim sistemlerinde çalışır.

◆ TÜM AYGITLAR İÇİN BİR PAROLA ◆
Avira Password Manager ile tek bir parolayı, ana parolayı hatırlamanız yeterli gelmektedir. Bunu celse açma detaylarını sakladığınız kırılması imkansız bir parola kasası anahtarı şeklinde düşünün. Bu ana parola ile celse açarak tüm uygulamalarınızın ve hesaplarınızın parolalarına ve güvende tutmak istediğiniz notlarınıza basitçe erişmenin tadına varın. Hem telefonlarınızdaki bununla birlikte tabletlerinizdeki parolalarınızı depolar ve bununla birlikte laptoplarınız ile eşitler.

◆ OTURUM AÇMA FORMLARINI OTOMATİK DOLDURUN ◆
Kolay, rahat ve süratli: Avira Password Manager en bi hayli beğeni alan internet sitelerinde ve uygulamalarda oturum açma detaylarını otomatik doldurur. Ayrıca, bu parola kilitleyici bir internet sitesine yeni parola girişini algılar ve size saklamak istiyor musunuz diye sorar.

◆ ANINDA PAROLA OLUŞTURMA ◆
Çoğu web kullanıcısı hesaplarının tümü için kolay ve bilinir, bundan dolayı basit incinen parolalar kullanır. Avira Password Manager benzeri olmayan parolaları basit bir şekilde oluşturmanıza yardım ederek kimlik hırsızlığına karşı size en iyi korumayı sağlar.

◆ DİJİTAL CÜZDAN ◆
Kredi kartlarınızı kamera ile tarayarak güvenilir dijital cüzdanınıza ekleyebilirsiniz. Kredi kart numaranız anında kaydedilir.

Avira Password Manager Apk Full

◆ EDİNİLEBİLİRLİK ◆
Avira Password Manager bir web paneli (tarayıcı uzantısı dahil) ve bir mobil uygulama olarak edinilebilir. En kaliteli yanı ise meydana getirilen her değişikliğin otomatik olarak eşitlenmesi ve öteki tüm cihazlarınızda da kullanılabilmesidir, böylece laptopınızda tespit edilen herhangi bir parola telefonunuzda ve tabletinizde de kullanılabilir.

◆ GÜVENLİK ◆
Yeni Güvenlik Durumu özelliği bir bakışta tüm parola, hesap ve listelenmiş internet sitelerinizin ne derece güvende olduğunu ve ele geçirilmiş detaylarınızin bulunup bulunmadığını görmenizi sağlar. Böylelikle çevrimiçi güvenliğinizi geliştirmek için hemen eyleme geçebilirsiniz.

Parolalarınız, kredi kartlarınız ve notlarınız, en güvenli standart olan 256-bit AES Gelişmiş Şifreleme Standardı ile korunmaktadır. Bunu insana özel, zırh giydirilmiş bir kasa olarak düşünün. Ana parola aracılığıyla verilerinize yalnızca sizin ulaşıminiz mevcuttur, detaylarınıze Avira dahi erişemez. Ek emniyet için Google aygıtlarda parmak izi doğrulama kullanabilirsiniz.

◆ İki Öğeli Kimlik Doğrulama ◆
Avira Password Manager şimdi, aralarında sosyal ağlar, e-posta hesapları, alışveriş siteleri ve benzerleri dahil en popüler platformlar ile ahenkli yerleşik bir doğrulayıcı sağlamaktadır. Bu da Password Manager ile iki adımlı doğrulama kodları oluşturabileceğiniz ve bu kodları metin mesajı yahut ayrı bir doğrulayıcı uygulaması üzerinden almanıza gerek kalmayacağı manasına gelmektedir.

Avira Password Manager Pro: Tüm platformlarda Güvenlik Durumu, Premium Destek. Abonelik süresi: 1 ay yada 1 yıl.
Gizlilik ilkesi için adres, https://www.Avira.Com/tr/general-privacy
Kayıt ve Şartlar için adres, https://www.Avira.Com/en/legal-terms

Bir cevap yazın