Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Avast Software tarafından yayınlanan 33MB boyutundaki Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v6.45.1]

Avast Antivirüs Mobile Pro 2020 APK [6.45.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer telefonunuzda virüs var ise bu uygulama ile temizleyebilirsiniz.

Avast Antivirüs Mobile Premium 6.45.1 APK AÇIKLAMASI

Kullanıcıların kayıtlı geçmişine göre, mobil cihazlar, PC’ler, laptoplar ve diğer bir çok cihaz türü aracılığıyla her zaman kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğradılar. Saldırıya uğramalarının nedeni koruma yönünden zayıftı ve saldırılara karşı koruyucu bir önlem yoktu. Kullanıcılar yine de siber suçları engellemeye çalışacaklar ve antivirüs, VPN ve daha fazlası gibi uygulamalar kullanıcıların cihazlarını korumaya yardımcı olmak için oluşturuldu. Piyasada sayısız farklı antivirüs uygulaması mevcuttur ve hatta bunlar kullanıcıların cihazlar içinde basit bir şekilde geçiş yapmasına yardımcı olmak için çapraz platformdur. Bu antivirüs uygulamalarından biri , bir çok değişik platformda iyi bilinen bir isim olan Avast Antivirus’dür ve ileri düzeyde bir güvenlik ile bir çok harika özellikle birlikte gelir.

Avast Mobile Security Pro Apk

Avast Antivirus, kullanıcıları virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer bir çok tür gibi kötü amaçlı yazılımlardan koruyan bir uygulamadır. Kötü amaçlı yazılım içerdiğinden şüphelenilen herhangi bir dosya klasörü çalışmayı durdurmaya zorlanacak ve kullanıcılar, bunu cihazdan kaldırma yahut aktif üyenin istediği biçimde onarma hakkına sahip olacaktır. Diğer bir deyişle, “Avast Antivirus”, kullanıcıların interneti gönül rahatlığıyla kullanmasının bunun yanında siber suç saldırılarından kaçınması için sağlam bir dumevcuttur. Sadece güvenli değil, bunun yanı sıra kullanıcıların “Avast Antivirus” yüklemeden önce farkında olmadan indirdikleri kötü amaçlı yazılımı temizlemelerine kolaylık sağlayan yerleşik bir virüs tarama özelliğine de sahiptir. Bu uygulamanın önceliği kullanıcıları korumak, detaylarının yayılmasını önlemek ve İnternet’in tadını çıkarırken en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmaktır.

Avast Mobile Security Pro Apk 2022

Avast Antivirus, kullanıcıları virüslerden korumak için yalnızca basit bir uygulama değil, bunun yanı sıra onu çok yönlü bir uygulama haline getiren bir çok çekici detaya de sahiptir. Uygulamanın kullanıcılara sunacağı özellikler VPN, Fotoğraf kasası, Uygulama Kilidi, Hırsızlığa Karşı Koruma, Önemsiz Temseyirci ve aktif üyenin cihaz desteğine uygun diğer bir çok şey olacaktır. Uygulamanın doğası ücretsiz ve sınırsızdır ve kullanıcılar bir premium hesabın kilidini açarsa, normal hesaplardan bile daha cazip avantajlar elde edeceklerdir. Uygulama, normal hesaplara sahip kullanıcılar için güvenlik değerini yine de yarayacaktır, fakat premium hesap, sınırsız ulaşımle daha heyecan verici özelliklerin bazılarının kilidini açacaktır. “Avast Antivirus” ün tüm özellikleri, kullanıcıların cihazlarının daha güvenli ve daha daha iyi bir hale gelmesine yardımcı olmak için kullanılır ve bunun bunun yanında kullanıcıları farklı şekillerde koruyabilir.

Android için en iyi ücretsiz antivirüs programı

Uygulamanın diğer tipik donanımlarıyla karşı karşıya geldirıldığında, Önemsiz Temseyirci, kullanıcılar için bir çok çekici kullanıma sahip olduğunda en göze çarpan özelliktir. Herkesin cihazında, her zaman kullanılmamış gereksiz dosyalar olacaktır ve zamanla cihaza zarar verebilir. Ve tarama özelliğine yalnızca bir tıklama ile, bu klasörler kullanıcıların yönetmesi için listelenecektir. Tarama özelliği yalnızca gereksiz dosyaları listelemekle kalmaz, bunun yanı sıra kullanıcıların gereksiz klasörlerle uğraşması için diğer kötü amaçlı klasörleri de tespit eder. Kullanıcı tarama cihazını bitirdiktan sonra, “Avast Antivirus” güvenlik durumuna girecek ve böylece kullanıcıları İnternet’teki kötü etkinliklerden korumak için sanal bir duvar oluşturacaktır.

Cep telefonu virüs Temizleme programı indir

Avast Antivirus, kullanıcıları korumak ve cihazlarını korumak maksadıyla bir çok çekici detaya sahiptir ve kullanıcıların detaylarının açığa çıkmasını önlemenin bunun yanında kullanıcıları ziyaret edecekleri kötü amaçlı web sitelerini ikazr. Çeşitli özellikler ve kullanımlardan dolayı, Avast Antivirus takdir edilmektedir ve sürekli olarak söz edilen, herkesin cihazlarına yüklemesi gereken en iyi uygulamalardan biridir.

Avast Antivirus İndir (MOD, PRO / Premium Kilit Kaldırıldı)

Bir cevap yazın