av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download, APK uygulama sitemizde av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download

av oyunu 3D ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Download

Harika bir avlanma zamanı geldi. Ormanda kötü tavşanları avlamak ve ormanlarda hayatta kalmanızı olabilecek kılmak için gerçek bir keskin nişancıya sahip avcı olacaksınız. Wicked Rabbit avcılık bir Sniper Free atış oyunudur. Bu keyifli oyunda, serüven aksiyonuyla avlanma hedef deneyimiyle dolu en iyi Tavşan avı yarışmasına sahip olacaksınız. Bu müthiş keskin nişancı atış oyunu, oldukca bi hayli hızlı ve durağan tavşan avlamak için son kez silah cephane silahlarınızı kullanacağınız fantastik ve realist 3D çarpıcı bir ortama haiz. Tavşanlar atlamak ve koşmak için oldukca bi hayli hızlılar ve onları bir kez özlerseniz, çok aktif oldukları için onları avlayamazsınız. Bundan dolayı, çekim yaparken süratli olmalısınız ve ses çıkarmamalısınız. O kadar süratli ve emin olmalısınız ki, saklanmadan ilkin onları avlarsınız. Öyleyse, fena niyetli tavşanlara 3D keskin nişancı ile nişan al ve saldır. Bu av oyunda iki oyun modunuz var. Sonsuz modda, tavşanları dilediğin kadar avlayacaksın. LEVEL modunda istenen sayıda fena tavşan yakalayacaksın ve sonra düzeyyi tamamlayacaksın. Bu kötü tavşan avı oyunu sizi en iyi avcı yapacak ve safari orman avı oyununun profesyonel ve bi hayli hızlı bir avcısı olacaksınız. Keskin bir nişancı olmanız gerekiyor ve fakat tavşan avlamanız gerekiyor ve herhangi bir hayvan ölürse göreviniz başarısız olacak. Öyleyse komando becerilerini, avlanma becerilerini ve keskin nişancı atış becerilerini akıllıca olan tavşanları hedef almak ve onları avlamak ve gerçek keskin nişancı atıcı ve avcısı olmak için kullan.

Bu keskin nişancı serbest avlanma oyununda, avlanan tavşan avında, tavşanları avlayacağınız ormanlardaki diğer hayvanlara dikkat etmelisiniz.

av oyunu 3D : ücretsiz Keskin nisanci çekim oyun Apk Full

Böylelikle, keskin tavşanları avlamak için keskin olun. En kaliteli avcı olarak tavşanlara ateş edin ve nişan alın ve bu durumda tavşanlar süratli bir halde atış meydana getirecek ve deliklerine yada çalıların arkasına saklanacakları için ufak oldukları için basit bir şekilde saklanabilecekleri için atışınızı kaçırmayın.

Bu fena tavşan avı oyununda, tavşan avı yolculuğunuz deli, serüvenci ve heyecan verici olacak. Tavşan avının özgür keskin nişancı atış görevlerine sahip en iyi orman oyunu. Orman oyunda quot;tavşanquot; quot;avquot; ve bu çocuklar ve yetişkinler için en iyi oyun çekim ve av oyunu. Pek fazlaca coşku verici tavşan avına haiz olacaksınız, kısa bir sürede düzeynizi temizleyecekseniz, gece görüşünüzü daha kuvvetli, Sniper 3Dnizi daha doğru ve kuvvetli hale getirecek ve hareketlerinizi avlamak için daha bi hayli hızlı olacak birtakım extra puanlar kazanacaksınız. Tavşan. Avlanma sırasındaki komandolar gibi “SİLENT” ve “AKTİF” şeklinde davranmanız icap eder, şundan dolayı minik bir gürültü yabani tavşanların varlığınızı bilmesini sağlar ve gizlenmeye giderler. “RBBIT ALERT” bile gerçekleşmeden ilkin onu öldürmelisin. Maceracı misyonlarla en iyi coşku verici atış oyunudur ve vahşi tavşan gibi bi hayli hızlı ve sağlam yaratıkları avlar.

Bu fena tavşan avı, safari ormanındaki en iyi avlanma ve avlanma oyunudur. Yabani tavşan avlayacak ve RABBIT HUNTING CHALLENGEı kabul edeceksiniz. Bu keskin nişancı atış oyununda birtakım gerçek eylemleri deneyimleyeceksiniz ve FPS Jungle avcılık oyunu ile en iyi zamana sahip olacaksınız. Bu ufak tavşan avcılığı ile en iyi zamana haiz olacaksınız ve avlanma becerileriniz serüvenci avcılık tarafınca cilalanacağı için daha profesyonel olacaksınız.

Wicked Hunting Rabbit: Sniper Free Shooting oyununun özellikleri:
– Yeşil safari ormanı ile orman (üç boyutlu)
– Hızlı bi hayli hızlı fena tavşanların 3D orman keskin nişancı avcılığı
– Kartal gözü çekim ile 3D keskin nişancı avı oyunu
– En kaliteli sesler ve animasyonlar
– Son keskin nişancı tüfeği
– Gerçek 3D Tavşan modelleri
– Pürüzsüz ve basit kontroller
– Çoklu modlar ve görevler
– Tavşan Radar ve MAP bulma
– En kaliteli atış oyunu

Bir cevap yazın