Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Criss Cross Games tarafından yayınlanan 250 MB boyutundaki Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] indirme linkini sizler için paylaştık. Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19]

Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [1.19] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, şehirde dolaşmanıza ve size verilen görevleri en kısa bir sürede gerçekleştirmenize de olanak tanır.

Auto Theft Gangsters 1.19 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Tanrı modu (sokakta)
  2. Hızlı yürüyüş hilesi

Auto Theft Gangsters, oyuncunun sokaklarda dolaşan bir gangster olarak tasvir edildiği bir aksiyon oyunudur. Lakin, bu makalenin başından bu yana bunun Rockstar Game tarafından yayınlanan Grand Theft Auto’nun resmi sürümü olmadığını doğrulamamız gerekiyor. Bu, Android platformunda yayınlanan Doodle Mobile Ltd.’nin hafif bir yeniden çevrimi ve değiştirilmiş versiyonudur.

Auto Theft Gangsters v1.19 MOD APK

Lakin, oyuncuları gerçekten eğlendiren şey, çözmeniz gereken bir takım poblemlerin olduğu güzel Liberty şehrinde geçen oyundur. Karanlık çeteler, yasadışı ticaret ve tehlikeli suçlular, hepsi kanunsuz bir şehir, çürümüş şeyler şehri oluşturur. Bu güzel ama tehlikeli şehirde adalete geri dönmeniz yahut zarar görenlere adalet getirmeniz gerekecek.

Auto Theft gangster APK Android OYUN CLUB

Aynı türdeki aksiyon oyunlarının bunun yanında Auto Theft Gangsters, şehirde dolaşmanıza ve size verilen görevleri en kısa bir sürede gerçekleştirmenize de olanak tanır. Oyuncular tüfekler de dahil olmak üzere çeşitli silahları kullanabilirler. Bunun yanında, motosikletler, arabalar ve hatta helikopterler gibi yolda bulunan çeşitli araçların kullanımı da mevcuttur. 

Auto Theft Gangsters Para hilesi

Oyuncu bunun yanı sıra bir gangster oynadığı için, suç işlerseniz yahut şehri mahvederseniz de polisten kaçmanız gerekir. Gotham City’de bunu yapan Batman gibi bi hayli işe yaramaz polisler yerine adaleti yerine getirmekten başka kimse sizi affedemez. Bu güzel Liberty City, bu oyunun müthiş bir kopyası olacak. Barlar, lokantalar yahut üst düzey kumarhaneler en gerçekçi biçimde inşa ediliyor.

Auto Theft Gangsters Silah Hilesi

Bu oyunun en önemli özelliği büyüleyici hikayesi ve etkileyici grafikleridir. Ünlü bir yayıncı olmasalar da, Doodle Mobile Ltd zihinsel zekalı çocuklarına da son derece özen gösterdi. Bilhassa Auto Theft Gangsters , en yeni 3D grafikler ve canlı ses ile donatılmıştır. Şehir haritaları en gerçekçi biçimde oluşturulmuş, oyuncuların bu güzel şehirde her köşeyi keşfetmeleri bi hayli uzun zaman alacak. 

Auto Theft Gangsters Apk Hile

Farklı bir tarza sahip bir yarış oyunu bulmanız gerekiyorsa, bu sizin için en iyi yanıt. Auto Theft Gangsters ile işiniz yalnızca savaşmak değil, en lüks arabaları, tutuklanmış suçluları ve onlara karşı silahları süreceksiniz. Sadece arabaya bin ve hayal bile edemeyeceğin çılgın şeyleri yap.

Auto Theft Gangsters Apk indir

Şu anda oyun, Google Play uygulama pazarında ücretsiz olarak sunuluyor. Sadece bir ayda, Auto Theft Gangsters 500.000 indirmeye ve olumlu incelemeye ulaştı. Rockstar’ın eski versiyonundan sıkıldıysanız, bu, gişe rekorları kıran bu özel aksiyon filmi için müthiş bir alternatif.

Auto Theft Gangsters Apk Son Sürüm

Bunun GTA klasik serisinin yalnızca kısaltılmış bir versiyonu olduğunu unutmayın. Lakin, eğlence için bir oyuna gereksiniminiz varsa, bu yine de harika bir alternatif olabilir.

Auto Theft Gangsters indir (MOD, Hızlı Yürüyüş Hilesi)

Bir önceki android oyun

Battlelands Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın