Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir, APK uygulama sitemizde Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir

Atış Poligonu Keskin Nişancı Hedef Atış 2021 Apk İndir

Atış poligonunda keskin nişancılık becerilerinizi eğitmeye hazır olun! İstediğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerde silahlarınızı alın, mermilerinizi hazırlayın ve doğal ki cep telefonunuzu hazırlayın ve kurşun geçirmez bir keskin nişancı olun! En kaliteli keskin nişancı atış oyunu ! Liderlik tablonuzu geliştirmek için olabildiğince bi hayli hedefi vurun!

Mükemmel bir atış olmadan ilkin, çekim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı bulunacağız.Farklı atış mekanlarına, atış poligonlarına, nakliye limanlarına, depolara ve beklemeyebileceğiniz öteki senaryolara ahenk sağlamanız gerekecek! Farklı durumlar dış müdahalelere direnme kabiliyetinizi geliştirmektir! Eğitim esnasında rüzgar hızı ve gürültü sıra sıra aşılacaktır!

Aynı zamanda sizler için 98K, SSG08, AWP ve benzeri farklı tabanca türleri bir araya getirdik, farklı silahların kendine özgü efektleri, daha uzun menzili, daha fazla gücü, daha kesin atış vb.

Atış Poligonu Keskin Nişancı: Hedef Atış 2021 Apk indir

Eve dönüş yolunuz, yatmadan ilkin ve boş zamanlarınızda!

Bir cevap yazın