Ateş Etme İstanbul Özel Baskı pdf oku indir

4
Ateş Etme İstanbul Özel Baskı pdf oku indir

Ateş Etme İstanbul Özel Baskı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Türk Edebiyatı Romanları türünde çıkarılan Ateş Etme İstanbul Özel Baskı kitabını paylaştık. 440 sayfadan oluşan Ateş Etme İstanbul Özel Baskı kitabının yazarı ise Celil Oker‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ateş Etme İstanbul Özel Baskı oku indir. Ateş Etme İstanbul Özel Baskı pdf indir yandex, Ateş Etme İstanbul Özel Baskı pdf indir idefix, Ateş Etme İstanbul Özel Baskı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ateş Etme İstanbul Özel Baskı Pdf indir

Ateş Etme İstanbul Özel Baskı Kısa Özet

Bu şehir bize kaç kere ateş etti…
Uzun süredir bir vaka almadığı için artık paslanmakta olduğunu düşünen Dedektif Remzi Ünal’ın kapısı nihayet çalındığında, karşısında onun bütün *şartlarını* koşulsuz olarak kabul eden bir müşteri adayı mevcuttur.
Bu kişi, kayıp hemşire sevgilisini arayan genç doktor Kemal Arsan’dır.
Bir hafta önce sırra kadem basan hemşire Begüm Kalyon ne telefonlara yanıt vermektedir ne de onu bir gören olmuştur. Evinde ise in cin top oynamaktadır.
Araştırmalarına kayıp hemşirenin yakın çevresini sorgulayarak başlayan Remzi Ünal, onun bir şeylerden fazla korktuğuna kanaat getirir ve içten dostlarından birinin evinde gizlendiğindan şüphelenerek oraya gider. Karşısında sıradan bir kayıp vakasını planlı bir cinayet davasına dönüştüren alışılmadık bir manzara mevcuttur: kalbinden tek kurşunla vurularak öldürülmüş genç bir adamın cesedi. Gördüğü bu manzaradan daha da enteresan olan şey ise maktulün kimliğidir…
Polisiye edebiyatın usta kalemi Celil Oker, Ateş Etme İstanbul romanıyla okurları insan zekâsının sınırlarının test edildiği, sürprizlerle dolu bir maceraya sürüklüyor

Bir cevap yazın