Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri pdf oku indir

4
Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri pdf oku indir

Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri kitabını paylaştık. 607 sayfadan oluşan Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri kitabının yazarı ise Utkan Kocatürk‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri oku indir. Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri pdf indir yandex, Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri pdf indir idefix, Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri Pdf indir

Atatürk’ün Fikir ve Düşünceleri Kısa Özet

Atatürk, türk tarihi içinde essiz bir kisidir; Türk Bagımsızlık Savaşı`nın önderi, laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu, Türk çagdaşlaşma hareketinin önderidir. Askerligi, devlet adamlıgı, devrimciliği yanında düşünce yönünden da seçkin bir fikir adamıdır.

Atatürk`ü yaşamı, üstün kişiligi, eseri ve düşünceleriyle tanıtma maksadıyla hazırlanan bu kitap, dört bölüm halinde düzenlenmistir. Birinci bölümde Büyük Önder`in yasamı ve üstün kişiligi anlatılmıs, ikinci bölümde doğumundan ölümüne kadar Atatürk günlügü sunulmuş, üçüncü bölümde Atatürkçülük (Atatürkçü Düşünce Sistemi), Atatürk ilke ve devrimleri tanıtılmıs, dördüncü bölümde ise Atatürk`ün çesitli konularda fikir ve düşüncelerine yer verilmistir.

Bir cevap yazın