Türkçe Yama

Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe

Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe, Program ve oyun sitemizde Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe ile alakalı bilgileri veriyoruz. Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe


Assassin’s Creed Valhalla İndir – Full PC + Torrent Türkçe

Bugüne kadarki çıkmış tüm Assassin’s Creed seri oyunlarını unutun, çünkü karşınızda öncedenki oyunun ötesinden bambaşka bir öyküyle geri dönen Assassin’s Creed Valhalla var… Bu oyun sizleri teknolojiden uzakta tanınmış Viking savaşçıların hüküm sürdüği iskandinav dönemine götürüyor. Valhalla’da zafer arayışında olan Eiyor adında bir kişiliği oynayacak. İçerdiği yeni özelliklerle dolu Diccovery Tour modu ile norveç’ten birleşik krallığa kaçmış savaşçıların yeni ortamlar keşfetmesini yarayacak.. Assassin’s Creed Valhalla size zaman, mekan fark etmeksizin dünyanın dört bir yanına seyahat etmenizi, bunun yanı sıra tarih kitaplarından okuduğumuz destansı Peloponnesos savaşına katılmanızı ön görüyor. Viking hikayenizi yazmak için, tarihi epik akınların yönetin, katıldığınız acımasız savaştan Zaferle ayrılarak. Karanlığa mahkum olmuş Açık Dünya ‘yı klanınızla birlikte keşfedin. İyi Oyunlar.


Sizleri her biri 15 dakikadan bir araya gelen, yalnızca zafer ve savaş dönemine ışık tutan 5 oynanabilir bölümün beklediği; serinin 20 ‘inci oyunu Assassin’s Creed Valhalla çıktı!


Sons of the North

Dragons of the Seas

Thor’s Hammer

The Birth of an Empire

A new time is born


Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (yalnızca 64-bit için)

Ram: 8 gb ve üzeri bellek tavsiye edilir

İşlemci: Intel i5-4460 – 3.2 GHz yahut daha iyisi

Sürüm: 12 / Sabit Disk alanı: 50 gb

Ekran Kartı: GeForce GTX 960 (4gb) yahut eşdeğeri


Sitemizde sunduğumuz diğer oyunlar için Oyun İndir bağlantısına göz atmanızı öneririz.

  • Alternatif Link
  • Alternatif Link 1 – Part 1
  • Alternatif Link 2 – Part 2
  • Alternatif Link 3 – Part 3
  • Alternatif Link 4 – Part 4
  • Torrent
  • TR Yama

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu