Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download, APK uygulama sitemizde Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download

Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Download

Siz bir numaralı terörle mücadele zıtı FPS ajanı sizsiniz ve tüm terörist üssü kamplarını imha etme göreviniz var.
Çöp Adam terörist kamplarını yok etmek için en büyük görevin var. Terörle savaşım amaçlı bu çekim rolü size verildi, şundan dolayı sen elit cesur FPS ordusu atıcı çöp adamısın. Öyleyse, gel ve çöp adam terörist hasım üssü kamplarına son!

Profesyonel olarak FPS cenk çekim becerilerinizi gösterin ve çöp adam teröristlerinin bütün alanlarını yok edin ve çöp adam rakibinize savaş saldırısı ile terörist düşmanlarınızı şaşırtın. Düşmanlarına, bir numaralı tetikçi askeri çöp erkek olduğunu ve onlardan korkmadığını göster!

Her zaman bir tetikçi silahı tutmak ve bütün çöp erkek terörist kamplarını vurmak istemeniz durumunda, bu bir numaralı FPS ordusu çöp erkek kahramanı olma ve terörist zıtı misyonunuzda bu terörist kampları yok ederek şehri kurtarmak için şansınız.

Askeri Çöp Adam savaş Çekim Apk Full

– Kilidini açmak için FPS çöp erkek terörist taarruz silahını seçin!
– Kazandığın paralarla savaşmak yada daha çok kiliseyi açmak istediğin terörle mücadele görevini seç!
– Terörle Mücadele misyonunun net hedeflerinin bilinmesi basittir.
– Pompalama ses efektleri, sizi terörist düşmanlarınızla savaşmak için ruh halleriyle savaşım eden bir teröristin içerisine sokacaktır.
– Görevlerinizi başarıyla bitirdiktan sonra ödüller kazanın ve görevleri açın.

Bir cevap yazın