Apk indir

Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir

Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir, APK uygulama sitemizde Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir

Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk İndir

Kesintisiz aksiyon ve tırnak yeme heyecanı ile korsan olarak en iyi arcade oyununu oynamaya hazır olun. Karanlık gölgeler altında kendini gizleyen gizli korsan ol, gemini kurtarmak için klasik bir oyunda bıçak kullan. Bu karanlık düşlem oyunda düşmanlarınızı ve corsairs ezin. Kılıçlar, silahlar ve mızraklarla donanmış düşman askerleri ve corsairlerle savaşın, düşmanları sürpriz bir biçimde yok etmek, dünyayı gezmek ve çalınan geminizi kurtarmak için son patronla savaşmak için karanlık gölgede gizlinizi kullanın.

Nasıl oynanır
– Zıplayabilir, sağa sola yukarı ve aşağı hareket edebilir ve bunun bunun yanında silah ateşleyebilirsiniz.
– Bıçak atarak düşmanları öldür yada kılıç saldırını kullan.

Arrr! Pirate Arcade Platformer Oyunu Apk Full indir

– Puanınızı çoğaltmak ve daha yüksek düzeylere erişmek için mücevherler, altın paralar ve çapalar bulun.

Her şey fazlaca eğlenmeniz için fazlaca iyi tasarlandı! Sizi ikazyoruz, basit bir macera oyunu değil, bundan dolayı iyi şanslar!
Tüm bunlar tamamen ücretsiz, bundan dolayı minimumından denemelisiniz. Umarız bütün oyuncularımız canlandırırken müthiş bir serüven zamanına haiz olurlar, lütfen oynadığınız için çok puanlayın ve teşekkür edin.

Arrr! enteresan, bağımlılık yapıcı ve bi hayli kolay oyun ile en iyi aksiyon oyunlarından biridir. Eski korsanı korsanların kralı yapmak için olası olduğunca yüksek puan almada iyi şanslar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu