Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Rollic Games tarafından yayınlanan 54MB boyutundaki Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Arrow Fest Para Hileli MOD APK [v3.1.5]

Arrow Fest Para Hileli MOD APK [3.1.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oklarınızı kontrol etmenin, en iyi kapıları seçmenin ve yolunuzdaki herkesi yok etmenin zamanı geldi! Bir sürü para toplayın ve oklarınızı ve gelirinizi yükseltin!

Arrow Fest 3.1.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Reklamsız

Arrow Fest – Uçan okları kontrol ederek, bitiş çizgisinde olabilecek olduğunca çok sayıda düşmanı vurmak için sayılarını artırmanız gerekir. Oklar bağımsız olarak ilerler, ok sayısını azaltan açıklıklardan kaçınırken onları çoğaltan yaylar boyunca yönlendirmeniz gerekir. Yol boyunca, karşı karşıya geldiğınız düşmanları yok edin ve dev patrona uçun, sonunda iyileştirmeler satın almak için gereken maksimum paraları toplayın. Dikkatli olun, kemerler yalnızca artmakla kalmaz, bunun yanı sıra çıkarma ve hatta bölme, göreviniz doğru yerde uçmaktır, aksi takdirde bitiş çizgisinde, son savaşta yeterli ok olmayabilir ve kaybedersiniz.

Arrow Fest v3.1.5 MOD APK

Kontrol sezgi düzeyinde gerçekleşir, parmağınızı ekran boyunca kaydırmanız, okları yönlendirmeniz ve bozuk paraları kaçırmamaya çalışmanız yeterli gelmektedir. Uçacağınız kapının seçimi yalnızca size bağlıdır, fakat ana görevi, uçuşu maksimum sayıda dartla bitirmek için unutmayın. Arrow Fest oyunu tepki, bi hayli hızlı zor kararlar verme kabiliyeti geliştirir ve size büyük bir hızla saymayı öğretir. İleri oku fırlatarak eğlenceye başlayın ve bekleme süresi fark edilmeden uçup gidecek.

Arrow Fest apk para hilesi

Şu anda oynamak için bir çok keyifli engel oyunu mevcut. Bu tür oyunlara aşıksanız, bugün birçoğunun tadını çıkarabilirsiniz. Her biri, her seferinde değişik bir konseptle eğlenmenizi sağlayan benzersiz bir tema sunar, fakat hepsi birbirine benzer. Arrow Fest, günümüzün popüler engelli yarış oyunlarını andırıyor, fakat Rollic Games’ten benzersiz bir oyun! Burada düzeyyi tamamlamak için toplayabildiğiniz kadar ok toplamalısınız.

Arrow Fest apk android oyun club

Bu benzersiz ve yeni engel oyununda tek amaç, olabilecek olduğunca çok ok elde etmektir! Başlangıçta bir okla ekranlara geleceksınız ve ardından oklarınızı azaltabileceği yahut artırabileceği bir çok kapıyla karşılaşacaksınız. Kapıları seçmenin bunun yanında, yolunuzda okları tercih ederek ateş edebileceğiniz insani önüne geçer de var. Sonunda, var olan her rakibi yok etmek için yeterli oklara sahip olmalısın!

Arrow Fest apk oyun indir club

Günümüzde okları seven fazla sayıda insan olduğu için ok içeren fazla keyifli oyunlar var. Bugünlerde çoğunlukla sporda kullanılıyorlar ama bunun yanı sıra ölümcül bir silah da olabilirler. Filmlerde ve oyunlarda destansı silahlar olarak tasvir edilirler ve keyifli de olabilirler. Ama benzersiz bir engelli yarış oyunu arıyorsanız, Arrow Fest en iyisidir! Bu, toplayacağınız ve kullanacağınız ana şey olarak okları içeriyor.

Arrow Fest apk hile

Burada yalnızca bir okla ekranlara geleceksınız ve düzeynin sonuna kadar elinizden geldiğince ok atmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, farklı etkilerin meydana gelebileceği bir çok kapıyla karşılaşacaksınız. Bazı kapılar oklarınızı ekleyecektir; başkaları onları bölecek, başkaları çoğaltacak ve başkaları da azaltabilecek. Mümkün olduğu kadar çok ok almak için her seferinde akıllıca seçerseniz yardımcı olmaktadır. Bazı düşmanlar arada biryolunuza çıkacak, fakat onları vurabilirsiniz. Bugün burada bir çok keyifli düzeynin tadını çıkarın ve ok toplarken eğlenin!

Arrow Fest apk indir

Oklar, bugün kullanabileceğiniz keyifli silahlardır. Arrow Fest’te olabilecek olduğunca çok ok toplayabilirsiniz.

Keyifli Bir Yarış – Oklar artık tarih öncesi bir silah olarak kabul edilse de, hala spor etkinliklerinde, filmlerde ve oyunlarda kullanılmaktadır. Çok havalı oldukları için oklarla çok güzel şeyler yapıldığını göze çarpıyor. Bunun dışında Arrow Fest gibi mobil oyunlarda onunla bir çok keyifli şeyin tadını çıkarabilinmekte! Burada, rakiplerinizi yok edebilmek için toplayabildiğiniz kadar ok toplayabilirsiniz! Bu, olabilecek olduğunca çok ok toplamanıza izin veren benzersiz bir engelli yarış oyunudur.

Arrow Fest Hile

Bugün burada benzersiz önüne geçer sunan farklı düzeylerde oynayabileceksiniz. Engeller, topladığınız okları tercih ederek vurabileceğiniz insanlar olabilir. Veya oklarınızın sayısını artırmanıza yahut azaltmanıza izin verecek kapılar da olabilir. Buradaki bir çok düzeyyi geçmek için yolunuzu akıllıca ve bi hayli hızlı bir biçimde seçmelisiniz! Sonunda, büyük düşmanları vurabilmeniz için oklarınız yeterli olmalıdır.

Arrow Fest Altın Hilesi

Bol keyifli düzeyler – Arrow Fest’te bugün bir çok keyifli düzeyde oynayabileceksiniz! Bugün farklı önüne geçerle karşılaşmanıza izin vereceği için her düzey benzersizdir. Ayrıca bugün bu oyunda oynayacağınız, denizin altında, ormanın üzerinde ve gökyüzünde oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz mekanlar da var! Sonunda bir çok düşmanla karşılaşabileceğiniz zorlu düzeylerle burada eğlenin. Şimdi bir çok düzeyyi tamamlayın ve daha fazla para toplayın.

Arrow Fest Apk Son Sürüm

Çok sayıda engel – Bu oyunda farklı düzeylerde bir çok engelle karşılaşacaksınız. Oklarınızın sayısını azaltabilecek insanlar gibi zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Oklarınızı korumak için onlardan kaçınmanız yardım edecektır, fakat kapılar gibi başka önüne geçerle de karşılaşacaksınız. Burada farklı türde kapılar mevcuttur ve her seferinde doğru kapıya gitmeniz gerekir. O zaman hangi kapının sizin için daha faydalı olduğunu hesaplayabilmelisiniz! Bunun nedeni, her kapının oklarınızı toplayabilmesi, çıkarabilmesi, çarpabilmesi yahut küçültebilmesidir.

Arrow Fest indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Stone Miner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın