Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Supersonic Studios LTD tarafından yayınlanan 73MB boyutundaki Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Archers.io Para Hileli MOD APK [1.1.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Okçuları topla ve en büyük okçu ordusu olmak için düşmanlarını yen!

Archers.io 1.1.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi
  2. Reklamsız. Tüm reklamlar kaldırıldı.

Archers.io bir aksiyon oyunudur. Oldukça keyifli ama bir o kadar da zor. Ayrıca, Crowd City’ye benzer bir oyun ile tanıdık .io tarzında dizayn edilmiştır . Bilhassa, ekibin gücünü yükseltmek için karakterleri toplamanız gerekiyor. Şu anda Archers.io MOD, bu makalenin sonunda indirmeniz için hazır. Öncelikle, hemen şimdi bu enteresan oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize katılın!

Archers.io v1.1.4 MOD APK

Archers.io, Crownd City, Slither.io, Hole.io gibi şuana dek oynadığınız .io oyunlarına benzer bir biçimde oynanıyor… Bilhassa oyuncular kuvvetli bir takıma komuta edecek, bir daire oluşturacak, çevrede dolaşacaklar. olabilecek olduğunca çok üye toplayın. Oyunun başında, dünya çapındaki diğer bir çok oyuncuyla rekabet edeceksiniz. Her takım benzersiz bir üye ile başlar. Bu noktada ekibinizin boyutunu yükseltmek için beyaz insanları toplamanız gerekiyor. Yeterince kuvvetli bir orduya sahip olduktan sonra diğer oyunculara saldırarak kullanıcılarını yok edebilir ve toplayabilirsiniz.

Archers.io Para Hilesi

Archers.io’da maç yalnızca 2 dakika sürer. Bundan sonra, daha fazla üyesi olan kazanan olacak. Rakibinizi, adını ve birlik numarasını gösteren ekranın sağ köşesinde gözlemleyebilirsiniz.

Oyuna alışmak bi hayli kolay olsa da tüm işlemlere hakim olmak kolay değil. Archers.io’nun bi hayli hızlı bir temposu var, bu yüzden karakterler bi hayli aceleci ve sürekli olarak hareket halinde. 

Archers.io apk hile

Bu, yeni oyuncuların işini zorlaştıracaktır. Bu noktada sizi yok etmek isteyen diğer oyunculardan kaçınırken beyazlara yetişmek için hareket etmeniz gerekiyor. Lakin, oyunu oynadıktan yalnızca 5-10 dakika sonra elde edebilirsiniz. Stresli çalışma ve çalışmadan sonra eğlence, rahatlık ve kahkahadır.

Archers.io apk dayi

Genel olarak, Archers.io gerçekten keyifli ve sonsuz keyifli bir oyundur. En kuvvetli silahlarla donatılmış bir .io ordusuna önderlik edebilirsiniz. Bu tamamen yeni bir deneyim. Okuyucular Archers.io MOD APK’sını (Para hilesi ve Reklamsız) aşağıdaki bağlantıdan indirebilir. Bununla alakalı herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bu makaleye bir yorum bırakın.

Archers.io apk indir

Okçuların kontrolünü elinize almanız ve düşmanlarınızı ezmek için akıllı bir strateji geliştirmeniz gereken her yaştan oyuncu için bi hayli heyecan verici bir zaman öldürücü.

Oyunun en başında emrinizde yalnızca bir savaşçı-okçu olacak, fakat düzeynin geçişi sırasında beyaz savaş birimleriyle tanışabilir ve onları kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Böylelikle, ağır ağır büyük bir savaşçı müfrezesi oluşturabilecek ve karşı orduyu büyüleyici bir biçimde ezebileceksiniz.

archers.io hile

Savaş manganızın özelliklerinden bir diğeride bir daire oluşturmaları olacaktır, rakibinizin mangası da aynı biçimde davranacaktır, bundan dolayı rakipleri yok etmek için çemberinizin içine girmeleri önemli olacaktır.

Kadronuzun boyutunu yükseltmek için oyun alanında beyaz birimleri toplamayı unutmamak da mühimdir, çünkü AI rakibiniz de aynısını yapacak ve sizden daha yüksek olabilir.

Savaşın gidişatını lehinize çevirmek için çeşitli yardımcı bonuslar da kullanabilirsiniz.

Archers.io indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Choices Stories You Play APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın