Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf oku indir

3
Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf oku indir

Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitabını paylaştık. 176 sayfadan oluşan Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitabının yazarı ise Dan Abnett‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Aquaman Cilt 1 – Boğulma oku indir. Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf indir yandex, Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf indir idefix, Aquaman Cilt 1 – Boğulma PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Aquaman Cilt 1 – Boğulma Pdf indir

Aquaman Cilt 1 – Boğulma Kısa Özet

O, Arthur Curry… Aquaman. Atlantis`in Kralı. Justice League üyesi. Dünya önderi. Süperkahraman. Yüeydeki ile su altındaki dünya içinde bir köprü… ve bir çok kişi için bir haydut devlet diktatörü. Lakin Arthur ve sevgişi nişanlısı Mera, insanlığa barış ve adaletin sağlanması için Atlantis`in mühimbir güç olduğunu ispatlamaya niyetliler.

Lakin Arthur bireylerin gözündeki imajını düzeltmeye çalışırken kötü kişiler derinliklerden onun umutlarını ve düşlerini yıkmak için artıyor. Anlantisli bir terörist çetesi, krallarına ve yüzey dünyasına savaş açıyor. Black Manta adıyla bilinen katilin de, her şeyden fazla nefret ettiği kahramanla kan davasını neticelendirmak için yapmayacağı şey yok.

Aquaman, bütün bu nefreti ve akan kanı durdurabilecek mi? Yoksa dünyayı kurtarmak için kendini mi feda edecek?

Bir cevap yazın