AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Intruder Selfie: Telefonunuzda oturum açmaya çalışan birinin fotoğrafını çekin.
Ücretsiz olarak DoMobile Lab tarafından yayınlanan 12MB boyutundaki AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1] indirme linkini sizler için paylaştık. AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

AppLock Premium Full MOD APK [v3.7.1]

AppLock Premium Full MOD APK [3.7.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok uygulamanızı ve özel gördüğünüz herşeyi kilitleyebilir ve şifre koyabilirsiniz.

AppLock 3.7.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

 1. Premium Bilhassar açıldı.

Telefonunuzda kayıtlı çok sayıda önemli bilgi var mı ve telefonunuzun güvenliğinin yeterli olmadığından mı endişeleniyorsunuz? Bilgilerinizi korumak için başka bir çözüme mi gereksiniminiz var? Mutlak güvenlik gereksinimlerinizı kesinlikle karşılayacak bir uygulama tavsiye edeceğim AppLock – “DoMobile Lab” tarafından geliştirilen uygulama. Applock size telefonunuz için en iyi güvenlik sistemini getirecektir.

AppLock v3.7.1 MOD APK

Applock, 50’den fazla ülkede 1 numaralı uygulama kilididir. Şu anda dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcı var ve 45’e kadar dili destekliyor. Applock, Facebook, Kitaplık, Messenger, Snapchat, Instagram, SMS, Kişiler, Gmail, Ayarlar, gelen aramalar ve cihazınızda bulunan diğer tüm uygulamaları kilitleyebilir. Yetkisiz ulaşımi önleyin ve gizliliği koruyun, telefonunuz için mutlak güvenlik sağlayın. Applock, fotoğrafları ve videoları gizleyebilir. Gizli fotoğraflar ve videolar Galeriden kaybolur ve yalnızca fotoğraf galerileri ve videolarda görülebilir. Özel anılarınızı basit bir şekilde koruyun. Parola olmadan, ona erişmenin başka yolu olamazdı. Applock rastgele bir klavyeye ve görünmez desen kilidine sahiptir. Artık bireylerin dijital parolalara yahut çizimlere göz atabilecekleri hususunda endişelenmenize gerek yok. Bu, telefonunuzu daha güvenli hale getirir!

AppLock Pro Apk full version

Ebeveyninizin Snapchat’ınızı kontrol etmesi hususunda asla endişelenmeyin! Arkadaşlarınızın tekrar mobil veri ile oyun oynamak için telefonunuzu ödünç almaları hususunda asla endişelenmeyin!

Bir meslektaşınızın telefonunuzun galeriyi tekrar görüntülemesi hususunda asla endişelenmeyin! Bir daha asla uygulamanızda özel verilerinizi okuyan biri için endişelenmeyin! Çocukların Ayarları bozması, yanlış mesajlar göndermesi, tekrar oyun ödemesi hususunda asla endişelenmeyin!

Uygulama kilitleme full APK indir

Parolayı değiştirmek istiyorsanız, tek yol, ayarlara ve düzenlemeye gidebilmek için doğru güvenlik anahtarını açmanız gerektiğidir. Bundan dolayı, şifrenizi unutursanız, güvenlik cevabınızı hatırlamanız gerekeceğinden, aksi takdirde tekrar açamayacağınızdan emin olun!

Kitaplığınızı açın, bir resim seçin, paylaş düğmesine tıklayın. “AppLock’u Aç” ı bulun ve üzerine tıklayın. Widget’larla: Ana ekrana basılı tutun, Widget’lar seçeneğine tıklayın. “AppLock’u Aç” ı bulun ve ana ekrana sürükleyin. Tuş takımını tercih ederek: Tuş takımınıza * # * # 12345 # * # * girin. Ayrıca bir tarayıcıda da açabilirsiniz: Herhangi bir tarayıcıdan bağlantıyı açın: openapplock.com yahut domobile.com/applock.

Uygulama Kilidi Premium APK

Elbette, birisi Applock uygulamasını silerse, koruma duvarını basit bir şekilde kaldıramazsınız? Lakin endişelenmeyin çünkü Applock’u silmek istediğiniz efektleri engellemek için engelleyebilirsiniz. Sadece “Uygulama Kilidi Koruması” nda gelişmiş “Koruma” bölümünü açmanız gerekir, sonrasında hiç kimse Parola olmadan AppLock’u kaldıramaz yahut kapatamaz. Ayrıca gerektiğinde gelişmiş korumayı kapatabilirsiniz. Yanlışlıkla unuttuğunuzda parolanızı nasıl geri alabilirsiniz: Sadece en son sürümü güncellemeniz ve sonrasında “unuttum şifreyi” tıklamanız gerekir. Şifrenizi sıfırlamak için güvenlik sorusunu yanıtlamayı yahut uygulamayı kullanmaya başladığınızda kaydettiğiniz e-postayı kullanmayı seçebilirsiniz.

AppLock APK indir

 1. Parola, desen yahut parmak izi kilidiyle uygulama kilidi.
 2. Kasa: fotoğrafları ve videoları gizleyin.
 3. İyi dizayn edilmiş tema.
 4. Gizli tarayıcı: geçmiş kayıt yok.
 5. Özel SNS: birden fazla hesapta oturum açın.
 6. Intruder Selfie: Telefonunuzda oturum açmaya çalışan birinin fotoğrafını çekin.
 7. Özel arka plan, en sevdiğiniz fotoğrafı seçin.
 8. Özel yapılandırma: Farklı kilitli uygulama grupları ayarlayın.
 9. Zaman kilidi: Zaman içinde otomatik olarak kilitlenir / kilidi açılır.
 10. Konum kilidi: konuma göre otomatik olarak kilitleyin / kilidi açın.
 11. AppLock simgesini gizle.
 12. Gelişmiş koruma: AppLock’un telefonunuzu kullanan başkaları tarafından silinmesini önüne geçer.
 13. Rastgele klavye, bireylerin pin kodlarına göz atmasını önüne geçer.
 14. Kilit anahtarı (WiFi, Bluetooth, senkronizasyon).
 15. AppLock widget’ı: Tek dokunuşla AppLock’u açın / kapatın.
 16. Hızlı kilit anahtarı: Bildirim çubuğunda kilitleyin / kilidi açın.
 17. Gelen çağrıları kilitleyin.
 18. Çocukların yaramazlıklarını önlemek için sistem ayarlarını kilitleyin Kısa bir kaçışa izin verin: ayarlanan süre boyunca şifre, desen, parmak izi gerekmez.
 19. Uygulamayı kaldırmayı önleyin.
 20. Düşük bellek kullanımı.
 21. Enerji tasarrufu modu.
 22. Pek çok harika detaya sahip olan AppLock, şüphesiz çok güvenilir bir güvenlik uygulaması olacak, böylece telefonunuzu en iyi biçimde koruyabilirsiniz.

AppLock’u İndirin (MOD, Premium Kilitler Açık)

Bir önceki android uygulama

OsmAnd+ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın