Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak TENBIRDS tarafından yayınlanan 1.4GB boyutundaki Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Animus Revenant Full MOD APK [v1.0.0]

Animus Revenant Full MOD APK [1.0.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eskilerin kanlı anılarını bulun ve yakalayın, acı çekmeye ve sonsuz zarara niyet edenler onları kullanmasın.

Animus Revenant 1.0.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm – 109.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Animus Revenant, oyuncunun gittiği her yerde kasvetli ve ürkütücü bir atmosfere sahip karanlık bir fantezi dünyası konseptine sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyundaki her şey karanlık ve ölümcül bir temada dizayn edilmiştır, bundan dolayı oyuncunun yolculuğu her zaman tehlikelerle doludur ve her zaman savaşlara dalmak zorundadır. Her şeyden önce, içeriği sürekli olarak genişliyor, böylece oyuncular oyun boyunca daha fazla potansiyele sahip.

Animus Revenant v1.0.0 MOD APK

Animus Revenant, oyuncuları yolculuklarında yaşanan sayısız savaşa sokacak ve çeşitli canavarlar gelişimlerini hızlandıracak. Oyun, dövüş sistemi, karakter hareketleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi yukarıdan aşağıya kamera aracılığıyla tasarlarken, oyuncuyu daha sürükleyici hale getirmek için savaş mekaniğini karmaşıklaştırıyor. Bazı savaş detayları, oyunu daha yoğun ve heyecanlı hale getiren titiz bir boyut da içeriyor.

Animus Revenant Full Apk

Savaş mekanizması bunun bunun yanında taktikleri, ustalığı, doğruluğu ve daha fazlasını vurgulayan bir çok karmaşık faktöre dayanmaktadır. Oyuncular bunun bunun yanında tüm hareketlerini nasıl dengeleyeceklerini ve kaçmak yahut saldırmak için dayanıklılığı etkili bir biçimde kullanmayı bilmek zorundalar, bu da her eylemin kuvvetli bir bağlantısı olmasını sağlıyor. Bunun da ötesinde, düşmanlar, oyuncunun savaşlarda hayatta kalmasını test etmek için bir çok benzersiz saldırı mekaniğine sahiptir.

Animus Revenant Tam Sürüm Apk

Sürükleyici ve akıcı dövüş sisteminin bunun yanında karakter sistemi, oyuncunun dövüş stilini büyük ölçüde etkiler. Bundan önce, her türün özellikleri ve dövüş stili farklı olduğundan, dövüş stillerini yahut metotlarıni çoğaltmak için denemek isteyebilecekleri uygun teçhizatı seçmeleri gerekir. Her ekipman türünün bunun bunun yanında farklı yeterlilik düzeyleri mevcuttur, bu da dayanıklılık tüketimini ve diğer bir çok istatistiği etkiler.

Animus Revenant Hile Apk

Karakter yükseltme sistemi, oyuncuların her bir silahın yeterliliğini geliştirmesine ve bunun yanı sıra alakalı özel becerilerin yahut dövüş metotlarınin kilidini açmasına yardımcı olmaktır. Bunun yanı sıra, oyuncular becerileri belirli sayıda donatabilir ve hatta kuvvetli ve sanatsal kombinasyonlar oluşturmak için bunları birbirine bağlayabilir. Yükseltme sistemlerinden ve ekipmanlarından yararlanmak, oyuncunun yolculukta daha da ileri gitmesi için oldukça etkili bir ilerleme yarayacaktır.

Animus Revenant Son Sürüm Apk

Animus: Revenant, oyuncunun deneyimini geliştirmek için sürükleyici gerçek karakter ve çevre tasarımlarıyla birleştirilmiş gerçekçi ve canlı bir 3D grafik motoruna sahiptir. Bunun yanı sıra, canavar animasyonları gibi ayrıntılar müthiş hitbox’a sahip olup, oyunculara her saldırıya bi hayli hızlı araştırma yahut adaptasyon sağlar. Ayrıntılı ve gerçekçi grafikler aracılığıyla oyuncular, karanlık fantezi RPG’ye yeni konseptlerin tadını çıkaracaklar.

Animus Revenant Apk indir

Animus Revenant, farklı ekipman parçalarından oynanışı çeşitlendirmeye kadar uzanan karmaşık bir işçilik sistemi sunuyor. Dükkandan bazı özel ekipman satın alabilirler, fakat üretim yaparken canavarları yenerek kaynak toplamaları ve hatta çevrede madencilik yapmaları gerekir. Bu, oyunu sonsuz kılıyor, oyunculara her zaman keşfedecek yahut eğlendirecek çok şey veriyor, hatta kendilerini geliştirmek için yeni potansiyeller buluyor.

Animus Revenant Torrent

Animus: Revenant, serisindeki diğer oyunlardan farklıdır, çünkü bu sefer yeni bir yukarıdan aşağıya mekanik ve oyun içinde bir çok çekici unsur benimser. Ayrıca, yüksek kaliteli 3D grafikler aracılığıyla oyunculara kare kare egzotik deneyimler yaşatır ve karakter hareketleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi daha ayrıntılı hale getirir.

Animus Revenant indir (MOD, Tam Sürüm – Full)

Bir önceki android oyun

LEGO Legacy Heroes Unboxed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın