Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Sinirsiz Hover Panolari
Ücretsiz olarak Aceviral tarafından yayınlanan 94MB boyutundaki Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [v0.10.0]

Angry Gran Run 2 Mega Hileli MOD APK [0.10.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çılgın şehirde olabildiğince bi hayli hızlı koş. Bu sonsuz koşu oyununda en yüksek puanı almak için otobüs telaşı ve trafikten kaçın.

Angry Gran Run 2 0.10.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Mod Menüsü
  2. Hiz Oyunu 0>5
  3. Sinirsiz Para hilesi
  4. Sinirsiz Mücevher / Elmas hilesi
  5. Sinirsiz Süper Çi̇zme
  6. Sinirsiz Hover Panolari
  7. Reklamsız

Angry Gran Run 2, sunulan bir dizi benzersiz özellikle sona eriyor ve başyapıtımızın ne kadar etkileyici olduğunu da gözlemleyebilirsiniz. Bu tipik bir aksiyon oyunudur; oyuncular bir karakter seçecek ve kendileri için büyük mücadeleye ekranlara geleceklar. Bir karakter seçtikten ve zorlukları kavradıktan sonra oyuncular yarışlara git gide artan bir hızla girecekler. Bu süper bir ürün ve bunun bunun yanında olumlu bir izlenim yaratmak için katılmanız için heyecan verici bir özellik.

Angry Gran Run 2 v0.10.0 MOD APK

Oyuncular, etkileyici oyunlarda kendilerini temsil edecek bir karakter seçmekte özgür olacaklar. Bu oyunda ana karakter siz olacaksınız ve göreviniz rotayı takip ederek büyük ikramiyeler almak. Görev belirlenir ve oyunun size en iyi izlenimleri verdiğini görürsünüz. Bu, eğlence yaratır ve sizi büyük meydan okumanın üstesinden gelmek için daha fazla motive eder.

Angry Gran Run 2 Para Hilesi

Bu heyecan verici oyuna girmeye ekranlara geleceksınız ve Angry Gran Run 2 size eşlik eden özellikler yarayacak. Bu özellikler, alakalı riskleri sınırlamak için zorlukların ustaca ve bi hayli hızlı bir biçimde üstesinden gelmenize yardım edecektır. Aynı zamanda kovalanacaksınız ve rakipleriniz her zaman ödül paranızı almak isteyecektir. İster tren raylarında, ister ara sokaklarda olsun, bir çok değişik alanda mücadele edeceksiniz.

Angry Gran Run 2 Elmas Hilesi

Oyun size meydan okuyacak ve bunun bunun yanında diğer dostlarınızla yahut olabileceken rakiplerinizle eşit bir başlangıç ​​noktanız olacak. Bu olduğunda, daha çok denemelisin çünkü rakipler kuvvetli ve sana karşı oynayacak her türlü hileyi bulacaklar. Lakin, oyunun büyük zorluklarına katılmaveya odaklanmanız yardım edecektır ve orada bulunan önüne geçeri de açıkça göreceksiniz. Ayrıca büyük miktarlarda para kazanmak için önüne geçeri hızla aşmanız da yardım edecektır.

Angry Gran Run 2 Hız Hilesi

Büyük önüne geçerle karşılaşacaksınız ve önüne geçeri olabildiğince yumuşak bir biçimde geçmek için çömelmeniz gerekiyor. Daha ufak önüne geçer için bi hayli hızlı bir biçimde geçebilirsiniz. Oyunda 3 yol yer alıyor ve gitmek için mutlaka geçeceğiniz bir kaç engel yahut önüne geçerin olduğu yolu seçmeniz gerekiyor. Amaç talihsiz çarpışmaları önlemek çünkü araçlar yolda çalışmaya devam edecek.

Angry Gran Run 2 Hile Apk

Deneyimlediğiniz yolda dağılmış kıymetli madeni paralar olacak ve bunlar Angry Gran Run 2’nin size verdiği armağanler. Bu paraları kazanırsan en iyisi olur ve ne kadar çok alırsan o kadar çok puan alırsın. Üstelik oyunun daha heyecanlı armağanlere sahip olduğunu da göreceksiniz ve bu armağanler aracılığıyla oyun daha manalı hale geliyor. Ne kadar çok keşfederseniz, bu oyunda o kadar heyecan verici özellikler.

Angry Gran Run 2 Apk indir

Bu armağanler, yolunuzdaki önüne geçeri tekmelemenize yardım edecek kuvvetli ayakkabılar olabilir. Ya da belki üç yoldaki altın miktarını toplayabileceğiniz mıknatıslar. Ve daha da önemlisi, renkli bir uçan zincir alırsanız, ona bağlı paraları almak için yükseklere uçabilirsiniz. Ne kadar çok toplarsanız, o kadar etkili bir kişi olma fırsatınız olacak ve tüm rakiplerinizi aşan bir puana sahip olacaksınız.

Angry Gran Run 2 Apk Son Sürüm

Bunun yanında Angry Gran Run 2, diğer zorlu rakipleri geride bırakarak en yüksek puanı kazanmanızı ve kazanmanızı diler. Aldığınız altın miktarı puana dönüşecek ve yarattığınız sonuçlardan da gurur duyacaksınız. Ayrıca, değişme hızını da bulacaksınız ve en iyi hamleleri oluşturmak için esnek olmanız gerekiyor. Ayrıca güç ayakkabıları eklemeniz ve parkurdaki önüne geçeri tekmelemeniz gerekiyor.

Angry Gran Run 2 indir (MOD, Mega Hilesi)

Bir önceki android oyun

Euro Truck of Reality Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın