Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Lion Studios tarafından yayınlanan 133MB boyutundaki Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.0.3]

Ancient Battle Para Hileli MOD APK [4.0.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalmak için bu savaşta bir kralsın.

Ancient Battle 4.0.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcadıkça artar

Zaten çoğumuz ilk kez heyecan ve tutku duyacağımız bir oyun. Çünkü her gün tekrarlanan eylemlere ve görüntülere alıştığımızda can sıkıntısı hissi yaratacaktır. Ama Ancient Battle ile ne kadar çok oynarsanız o kadar heyecanlanıyorsunuz? Hatta bağımlılık yapabileceği hususunda ikazyoruz. 

Ancient Battle Apk indir

Rüya krallıkları ile masalların birleştiği büyülü dünya çapında kayboluyorsunuz. Yüce kral olduğunuzda, bölgenizi ve halkınızı korumak için üstün güç ve sorumluluğa sahipsiniz. Krallığınız verimli toprakları olan müreffeh bir ülkedir. Senin görevin onu komşu krallıkların dikkatli gözlerinden korumak.

Ancient Battle v4.0.3 MOD APK

Sihir, peri masallarında çok fazla gördüğümüz sihirdir. Ve burada, Ancient Battle oyununda, yönettiğiniz masallar diyarını yok etmeyi planlayanlara karşı müthiş bir güç kaynağı ve gücünüz var ama aşırıya kaçmayın. Bunu önemli durumlar için saklayın.

Sadece bir tane varken, rakipleriniz çoktur. 

Ancient Battle Para Hilesi

Ordunuzu toplamak için her yere gidin ve bir orduyu yendiğinizde eşdeğer ordu size ait olacaktır. Kendine olabilecek olduğunca çok asker almak için çok savaşmaya çalış. Bu, ülkenizi düşman tehdidine karşı daha da kuvvetli hale getirecektir. Her savaş, yaşamınız için bir bahistir, bu yüzden hayatta kalmak için elinizden geleni yapın. Lakin hayatta kaldığınızda durum düzelebilir ve tabloları değiştirebilir. Ordu dağılırsa endişelenmeyin çünkü baştan başlayabilirsiniz.

Ancient Battle Altın Hilesi

Paralel kapsama alanı sebebiyle dünya çapında oyuna giriş yapan çok sayıda oyuncu olacak. Yani ne kadar rekabetçi olursa, gerçek cesarete sahip olan kazanır. Sıralamaya girmek ve yüksek sıralamalar elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve komutanızı ve kararınızı kullanın – milyonlarca oyuncu, fakat yalnızca bir kazanan. 

Ancient Battle Elmas Hilesi

Kazanan kral ve sizin için ödül sayısız mücevher ve kuvvetli askerler. Bu müreffeh krallığın kralı olabilirsiniz veya olamazsınız. Yeteneklerinize güvenirseniz bu yardım edecektır.

Ancient Battle Hile Apk

Oyun web sitesinde altın Panoları düzenli olarak güncelleyeceğiz. Her gün takip etmeyi ve haberdar olmayı unutmayın. Adınızı en üstte bulmanızı bekliyoruz. Kadim Savaş, bu hayata olan bağlılığınız için hepinize verdiğimiz bir ödül. Umarım bu oyunla rahatlama anları yaşarsınız.

Ancient Battle indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Uzaylı İstilacılar APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın