American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak FNK Games tarafından yayınlanan 47MB boyutundaki American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2]

American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. American Speedway is a racing strategy game. Manage your team, upgrade and configure your car to adapt to each race.

American Speedway Manager 1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Amerika Birleşik Devletleri şehirlerinde 16 etap ve nascar tarzı oval devrelerden bir araya gelen bir şampiyonada yarışın. Kaliforniya, Tennessee, Darlington, Florida, Dover, Madison, Carolina, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Virginia, Michigan, Ohio, Teksas, Arizona. Araç ayarlarının tam konfigürasyonu. Motor gücü ayarları, şanzıman ayarları, aerodinamik ve süspansiyon ayarları. Bu ayarlamalar aracın davranışını etkiler. Hem en yüksek hızda hızlanmada hem de lastik aşınmasında. Her yarış için en uygun olanı bulmak için her türlü ayarı deneyin.

American Speedway Manager v1.2 MOD APK

American Speedway Manager oyununda yükseltmeler arabanın performansını artırır. Diğer arabalar da her yarışta gelişeceği için tüm bu iyileştirmeleri yapmak gerekiyor. Daha bi hayli hızlı bir arabanın arkasına geçin ve hız kazanmak için DRAG’dan yararlanın. Bir araca arkadan yaklaşmak sizi sürükleyen ve her iki aracın hızlarını eşitleyen bir hava kabarcığı oluşturur.

American Speedway Manager Para Hilesi

Yarışlar sırasında değişen hava. Güneşli havada yarışa başlayabilir ve yağmura geçebilirsiniz. Her koşul için doğru lastiği uyarlamanız ve seçmeniz gerekecektir.Lastik seçimi aracın performansı için çok mühimdir. Yumuşak bir lastik, daha sert bir lastikten daha bi hayli hızlıdır fakat daha fazla aşınır. Seçilen sürüş ve araç ayarları, lastiğin bozulma zamanını değiştirir.

American Speedway Manager Hile Apk

Sürücüler, becerileri aracılığıyla otomobilin performansını artırıyor. Yarışlarda kazanılan tecrübe ile bu becerilerin geliştirilmesi mühimdir.Yarışlar sırasında otomobil, motor, şanzıman vb. gibi bazı bileşenlerinde bozulmaya maruz kalır. Her yarışa araçla optimum durumda başlamak için bakım yapmak çok mühimdir.Yarışlar sırasında performansı yükseltmek için ekibinizi geliştirin ve yükseltin. Çok önemli bir faktör, pit stop sürelerini azaltmak için mekaniğin eğitimidir.

American Speedway Manager Apk indir

Her anlamda, otomotiv sporları yarışmalarının atmosferini doldurmanıza ve motor sporları takımlarından birine katılmanıza izin verecek mobil platformlar için kaliteli bir simülatör. American Speedway Manager’da kendi takımınızı oluşturabilir ve yönetebilir, yarış arabalarını geliştirebilir ve özelleştirebilir, NASCAR tarzında benzersiz yarış pistleriyle 16 benzersiz etaptan bir araya gelen Şampiyonaya katılabilirsiniz.

American Speedway Manager Apk Son Sürüm

American Speedway Manager, ekibinizin başarısını ve başarılarını etkileyen bir çok unsura sahiptir… Yani her yarış için ayrı ayrı ve hava koşullarına bağlı olarak yarış arabaları hazırlamanız ve kişiselleştirmeniz gerekiyor ve ekibiniz büyüdükçe, onları yükseltin ve geliştirilmiş parçalar satın alın. American Speedway Manager, motor sporları ortamındaki en iyi simülatörlerin ruhundaki enteresan oyun mekanikleri, kumar atmosferi ve bir çok oyun içi içeriği ile sizi tatmin edecek.

American Speedway Manager indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Art of War Legions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın