Alzheimer’a Yolculuk pdf oku indir

4
Alzheimer’a Yolculuk pdf oku indir

Alzheimer’a Yolculuk pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Alzheimer’a Yolculuk kitabını paylaştık. 87 sayfadan oluşan Alzheimer’a Yolculuk kitabının yazarı ise Emine Nilgün Yurtsever‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Alzheimer’a Yolculuk oku indir. Alzheimer’a Yolculuk pdf indir yandex, Alzheimer’a Yolculuk pdf indir idefix, Alzheimer’a Yolculuk PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Alzheimer’a Yolculuk Pdf indir

Alzheimer’a Yolculuk Kısa Özet

Bu kitaptaki hikâyede; tek bir kadının yaşadığı iki ayrı tecrübe iki kişide kurgulanarak değişik bir pencereden ‘Alzheimer’ konusu irdelenmiştir. Alzheimer/demans teşhisi konmuş bir yakınınız varsa okuduklarınızdan sonra çok değişik bir görüşe sahip olacak ve rahatlayacaksınız.

Yaşanmış, edinilmiş tecrübeler ve uzman kişilerdan alınan bilgilerle şimdilerde yaygın bir sorun, hastalık olarak kabul edilmiş Alzheimer’a bu kitapta değişik bir yolculuğa çıkacaksınız.

Sevgi, huzur ve güvenin olduğu her anda beyin beslenir ve bilme halindedir. Sevgisini, huzurunu ve güvenini yitirdiği zaman açlık haline giren beyin ışığını kaybeder. Kendini korumak için şalterleri indirmeye başlar.

İnanarak düşündüğümüz her şey, bizim kişiliğimiz ve bu dünya çapındaki yerimiz, görev adresimiz; kelamlarımız ise (olumlu veya olumsuz) isteklerimizdir. Yaratılan da biziz, yaşatan da, yaşayan da… Milyarlarla telaffuz ettiğimiz hücrelerimiz, bizim birer cüzümüz. Biz de bir hücreyiz. Milyarımız bir arada biriz. Bu büyük biri, daha büyük birlere taşımak için bir hücre beyin olarak görevdeyiz. Görevimizi seçen biziz. Kimimiz bu bilinçte ve çabadayız. Kimimiz dünya rehavetinde zaaftayız. Alzheimer’la Yolculuk kitabı, bu hususta bilgi ve deneyim arayanlara bir kılavuz kitaptır.

Bir cevap yazın