Alp’in Sihirli Bisikleti pdf oku indir

2
Alp’in Sihirli Bisikleti pdf oku indir

Alp’in Sihirli Bisikleti pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Alp’in Sihirli Bisikleti kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Alp’in Sihirli Bisikleti kitabının yazarı ise İzzet Akın Tütüncüler‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Alp’in Sihirli Bisikleti oku indir. Alp’in Sihirli Bisikleti pdf indir yandex, Alp’in Sihirli Bisikleti pdf indir idefix, Alp’in Sihirli Bisikleti PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Alp’in Sihirli Bisikleti Pdf indir

Alp’in Sihirli Bisikleti Kısa Özet

Babası Alp’e yaz tatilinde karne armağansi olarak bir bisiklet alacaktır. Bisikleti almaya giderken karşı karşıya geldikları eskici ve sattığı eşyalar Alp’i çok etkiler.

Alp, babasının çocukluğunda bindiği modelde bir bisiklet almak için ısrar eder ve sonunda tam da böyle bir Pinokyo bisiklet bulurlar.

Buldukları bu Pinokyo bisiklet, gerçekte babasının çocukluğunda kullanmış olduğu bisiklettir ve onları zamanda yolculuk yaparak babasının çocukluğuna kadar götürür.

Artık baba-oğul on yaşında iki arkadaştır. Bu kitapta çocuğu ile birlikte büyüyen her babanın zihninde yaşadığı bir serüvene tanık olacaksınız…

Bir cevap yazın