Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk, APK uygulama sitemizde Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk apk indirme linkini sizler için paylaştık. Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk ile alakalı detaylar yazımızda..

Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk

Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk

Alışkanlık Takip, günlük alışkanlıklarınızı planlamanıza, hedeflerinizi izlemenize, yapılacaklar listelerini yönetmenize, zekânızı ve üretkenliğinizi geliştirmenize destek olan basit ve kullanıcı dostu bir davranış seyirci, yapılacaklar listesi ve şahsi inkişaf uygulamasıdır. Hayatınızı değiştirecek görkemli bir rutini bağrına basmak için bilimsel temelli alışkanlık edinme yolculuğumuza katılın.

Alışkanlık Takip, sağlıklı ve üretken bir yaşam tarzı oluşturmanız için kişisel bire bir koçunuzdur. Nihai amacımız motivasyonunuzu yüksek tutmanıza, işleri tamamlamanıza ve en sonunda da YALNIZCA 30 GÜN içinde çiçeği burnunda bir ömür seçimi oluşturmanıza destek olmak!

▌Alışkanlık Takip ile yapabileceğiniz 5 en iyi şey

★ GÜNLÜK ALIŞKANLIKLARI ÖZELLEŞTİRİN
Alışkanlıklar ve günlük hedefler aleni ve kibar arayüz kullanılarak tamamıyla özelleştirilebilir! En gerekli ve popüler alışkanlıklardan bir araya gelen ön ayar kitaplığı, yolculuğunuz için en iyi başlangıç noktasını bulmanıza yardım edecek.

★ 30 GÜNLÜK MEYDAN OKUMA
Bilimsel olarak ispatlanmış 3 aşamalı alışkanlık edinme yöntemine dayalı 10u aşkın özenle dizayn edilmiş seyahat, 30 günde bunun gerçekleşmesini ve tüm imkânsızlıkların aşılmasını yarayacak.

★ ODAKLANMA VE ZAMAN YÖNETİMİ
Yerleşik zamanlayıcı ve beyaz gürültüler aracılığıyla konsantrasyonunuzu koruyun ve üretkenliğinizi artırın.

Alışkanlık Takip – Alışkanlık Kazan Apk indir

★ İSTATİSTİKLER
Ayrıntılı, sezgisel ve kullanışlı istatistikler ilerlemenizi seyredip çözümleme etmenize destek sunar. Serinizi bozmayarak ve tüm başarı madalyalarını kazanarak kendinizi motive edin.

★ BİRÇOK TÜR İÇEREN YAPILACAKLAR LİSTESİ
Normal alışkanlıkların bunun yanında aylık yahut senelik, uzun vadeli bir alışkanlığı da planlayabilir yada tek seferlik yapılacaklar listenizi yönetebilirsiniz.

▌Alışkanlık Takipi indirmeniz için En Önemli 7 Neden

★ Hareketsizliğin niçin olduğu büro hastalıklarına elveda demek ve vücudunuzu harekete geçirmek mi istiyorsunuz?
★ Uyku bozukluklarıyla savaşıyor ve düzenli bir iç saati tekrar oluşturup uyku kalitenizi yükseltmek mi istiyorsunuz?
★ Sabahları keyifsiz hissediyor ve günün geri kalanı için enerjinizi ve öz güveninizi yükseltecek kısa ve verimli bir rutine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
★ Düzensiz bir beslenmeniz var ve daha sıhhatli bir rejim, oruç ve izlemesi rahat egzersizlerle daha sıhhatli bir ömür tarzına başlamak mı istiyorsunuz?
★ Dikkatinizi disiplin dibine almakta zorlandığınızı hissediyor ve daha konsantre ve düzenli olmak mı istiyorsunuz?
★ Öz güveniniz yok ve toplumsal korkuyu yenmek için daha fazla cesarete mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
★ Rahat kalmaya ve zorlu anlarda iç ve dış stres kaynaklarından kurtulmaya mı gereksiniminiz var?

Alışkanlık Takip, şu kişisel inkişaf alanlarını içermek fakat bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle bu yolculuğunuzda en iyi kişisel koçunuz ve yoldaşınız olacak: davranış edinme, zinde yaşam seçimi, üretkenlik ve konsantrasyonu geliştirme. Hayatınızdaki büyük değişime tanık olmaktan büyük bir mutluluk dikazz.

Bir cevap yazın