Türkçe Yama

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri açıklandı

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri bilgisi verildi, Oyun severler için Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri bilgisi verildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri bilgisi verildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri bilgisi verildi

2010’da yayına girmesinın ardından sessizliğe gömülen Alan Wake serisi söylentilerin ardından ay başında açıklamalmuştu. Şimdi ise Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri bilgisi verildi. Bu ay başında  Alan Wake Remastered  ön siparişe açılmıştı.  4K’yı destekleyecek olan Alan Wake’in yeniden yapımı, DLSS desteği ile gelecek fakat Ray Tracing yahut  HDR desteği bulunmayacak.

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri

Alan Wake’in resmi internet sitesinde 2010 senesinde yayına giren orijinal oyun, oyunun yeniden yapımı ve içeriği ile ilgili bilgiler veriliyor. Ayrıca oyunun çıkış yapacağı platformlar – Epic Games, PlayStation 5, PlayStation 4/Pro, Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X ile birlikte oyunun teknik donanımlari sıralanmış. 2010 senesinde  çıkan bir oyun olarak Alan Wake Remastered, 4K çözünürlükte 60FPS destekleyecek. Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri şöyle:

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri

Minimum:

İşlemci: Intel i5-3340 yahut AMD Ryzen 3 1200

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 yahut AMD RX470, 4GB VRAM

RAM: En az 8GB

İşletim Sistemi: Win 10 64-bit

Önerilen:

İşlemci: Intel i7-3770 or AMD Ryzen 5 1400

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 yahut AMD 5600XT, 6GB VRAM

RAM: 16GB

İşletim Sistemi: Win 10 64-bit

Alan Wake Remastered Epic Store sayfasından ön sipariş verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu