AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Haug.land tarafından yayınlanan 140MB boyutundaki AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] indirme linkini sizler için paylaştık. AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8]

AirportPRG Para Hileli MOD APK [1.5.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Havaalanı operasyonlarını sürdürmek için hava trafiğini ve havaalanı personelini kontrol edin.

AirportPRG 1.5.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyunda harcadıkça paranız artıyor.

AirportPRG, oyuncuların devasa bir havaalanı işleterek en zengin insanlardan biri olmalarını sağlar. Bildiğiniz gibi, uçak sahibi olanlar gerçekten zengin, kendi havaalanına sahip olanlar ise tabi ki kat kat daha zengin. Bu güç hissinin tadını çıkarmak istiyor musun, istemiyor musun? Günümüzün en iyi havalimanı simülatöründe zengin olma sürecinin tadını çıkarın. HaugLand bunun bunun yanında bir çok değişik platformda indirebileceğiniz havalimanı temalı bir çok oyunla ünlüdür.

AirportPRG v1.5.8 MOD APK

Bunun gibi herhangi bir strateji oyununda oyuncunun yalnızca kötü bir başlangıç ​​yapacağı doğrudur. Başlangıç ​​varlıklarınız minimum olacak, yani yalnızca bir uçuş yolunuz ve ufak bir uçağınız olacak. Bu, bu süre zarfında kazandığınız para miktarının çok az olduğu manasına gelmektedir. Bir uçuş, bir miktar EXP ile birlikte birkaç jeton yahut daha azını geri getirebilir. Lakin, sonraki şeyler daha bi hayli hızlı gelişecektir, merak etmeyin. İş kurarken herkesin birden çok zorluğu mevcuttur.

AirportPRG Para Hilesi

AirportPRG, benzersiz bir görünümle dizayn edilmiş çok çeşitli bir havaalanı sistemine sahiptir. Temel olarak, sabit fakat kilitli bir arazi olacaktır. Havaalanınızı genişletmek için yeterli para kazanmanız gerekecek. Birincisi, yalnızca bir uçağın kalkabileceği bir uçuş yoludur. Daha sonra, karı maksimize etmek için ölçeği büyütebilir ve aynı anda birden fazla uçağı uçurabilirsiniz. Oyuncular, ilk zor dönemi aşarlarsa son derece zengin olacaklar. Bunun yanında, finansal dengeye ve diğer bir çok iş faktörüne de dikkat etmek mühimdir.

AirportPRG Uçak Hilesi

Yukarıda da dile getirdiğim gibi oyunda yeterli para kazanılırsa satın alınabilecek çok değişik şeyler var. Birincisi, havalimanının verimliliğini yükseltmek için arazi bankasını genişletmektir. Lakin müşterilere hizmet verecek kadar uçağınız yoksa her şey işe yaramaz hale gelir. Bu nedenle oyuncular nakit akışlarını akıllıca kullanmalı, doğru zamanda ve amaca uygun yatırım yapmalıdır. Havaalanını genişletmek için arazi satın almak çok maliyetlidir, bundan dolayı yeni uçaklar satın alın ve önce tam kapasitede çalışmasına izin verin.

AirportPRG Hile Apk

Aslını söylemek gerekirse, en son modelleri arıyorsanız, AirportPRG teslim edemez. 1937 – 1947 senelerı içinde Prag havaalanının simülasyon oyunudur. 70 yıldan daha eski eski uçak modelleri, havacılık tarihi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen bir çok insan için nostalji duygusu getirecektir. Ayrıca, havaalanının yapısı ve diğer çeşitli binalar aslına uygun olarak yeniden yaratılmıştır. Yavaş yavaş kilidini açmak için kazandığınız parayı kullanmanız gerekecek.

AirportPRG Apk indir

Bu oyundaki bireylerin fotoğrafları minimalist bir biçimde yapılmıştır. Sadece gökyüzünde yoğun uçuşlarla havalimanına akın eden misafirleri görebileceksiniz. Lakin oyundaki uçak koleksiyonu, büyüklüğü ve detayı sebebiyle hayran kalmanızı yarayacak. Vintage uçaklar, gerçek hayattakilerle aynı tasarımlarla oyunda karşınıza çıkacak. Çalışma şekilleri, transit süresi ve yolcu sayısı da orijinalinin %100 simülasyonudur. Kazandığınız para AirportPRG’de bir çok şeye yardım edecek.

Airport PRG indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Race Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın