Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Playrion tarafından yayınlanan 175MB boyutundaki Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024] indirme linkini sizler için paylaştık. Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.00.0024]

Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [1.00.0024] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir havaalanı müdürü olarak asıl rolünüzü bilmelisiniz.

Airport Simulator Tycoon 1.00.0024 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar

Bu sorumlulukta size verilen Airport Simulator Tycoon gerçekten harika ve çok zorlanacaksınız. Lakin bu taktik oyun hayranlık uyandırıyor ve oyuncular görevi hak ettiğinizi görecekler. Yetenekli bir yönetmen olacaksın; inşaat ve etkin havalimanı işletmeciliği alanındasınız. Oyuncular yeni gereksinimleri anlamalı ve sonrasında en iyi etkiyi elde etmek için görev yürütme planını uygulamalıdır.

Airport Simulator Tycoon v1.00.0024 MOD APK

Öncelikle, Airport Simulator Tycoon‘da bir havaalanı müdürü olarak asıl rolünüzü bilmelisiniz. Oyuncular, benzersiz inşaat projeleri almak için kabiliyetlerini ve özel becerilerini gösterecekler. Belirli bir inşaat planı yapmak için ilerlemelisiniz ve bu yüzden kusursuz bir biçimde uygulayabilirsiniz. 

Airport Simulator Tycoon Para Hilesi

Planınız, başkalarının gereksinimlerine uyacak biçimde yeni unsurların bunun yanında modern yükseltmeleri de içermelidir. İnşaat planının tanımını yaptıktan sonra, temel inşaat ilkelerini de belirtmelisiniz. Kayda değer nokta, oyunun ortaya koyduğu önemli gereksinimleri karşılamak için bu yapıda her iki fiziği de uygulamaktır. 

Airport Simulator Tycoon Hile Apk

Bu inşaat için bir dizi modern makine ve ekipman da kullanırsanız yardımcı olmaktadır. Başka istisnai durumlarınız varsa, sorunu çözmek için hemen acil destek özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanının gelişimini sağlamak maksadıyla altyapı ile yakın bağlantıveya çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Airport Simulator Tycoon Apk indir

İnşaatı bitirdiktan sonra, kabul tarafı doğrudan gelip tüm çalışmalarınızı kontrol edecektir. Eğer uygun olmayan yerler varsa hemen söküp yeniden yapmalısın. Airport Simulator Tycoon’da daha da büyük anlaşmaler alacaksınız ve bundan dolayı bu projelerde kıymetli ödüller alacaksınız.

Airport Simulator Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Roller Ball 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın