Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download, APK uygulama sitemizde Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download

Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Download

Her zaman en iyi 3D oyununu oynamaya hazırlanın. Ağır bir kamyon kullanmayı, sıkıntılı tehlikeli dağlık alanlarda park etmeyi mi hayal ediyorsunuz? O biçimde bu sizin için en iyi yer. Size en iyi Wood Cargo Jungle Transport 2018 ürününü paylaşmak istedik ki enteresan taşınabilir kamyon oyunları için bir Cargo kamyon sürücüsünü rüzgâr sandı. Gerçek Karayolu Taşıyıcı Kargo Kamyonu JK sürücüsü, hit melodileri ve Büyük orijinal Kamyon ile en bi hayli beklenen kamyon sürüş ortamı sistem oyunudur. Wood Cargo Jungle Kamyon Sürücüsü en iyi Kamyon Sürücüsü 3D 2018 Aşırı Yollarıdır. Bu oyun ek olarak, gerçek bir kamyon sürücüsü gibi hissedeceğiniz eğim tırmanma bilgisine sahip olmak için Pratik Dağ sürücüsüne gereksinim duyduğunuz zorlu sürücü döngülerine sahiptir. Bu oyunlarda, işiniz ahşap gibi başkalaştırma yüklerini bir yerden başlayarak aşırı kamyoncu yollarında faal bir biçimde ilerleyerek sürüş becerilerini göstermektir.

Daha düzgün yollar ve park mani için zamanında ve doğru hamleler yapın. Kamyona yüklenen şeyler çok sayıdadır ve göreviniz uzaktaki yerlere taşınmaktır, yalnızca yükleyici kamyon görevinden geri döndüğünde ve malları başlangıç ​​noktasından düşen yere naklederken. Birden fazlaca ağır yükleyici kargo kamyonu sizi daha enteresan oynamaya ve bu oyunu oynamak için heyecan katmaya itiyor. Park etmeye gidilecek bir sonraki kamyonunuza ne yükleneceğini ve ne yüklendiğini seçmek zorundasınız. Her ölçüde benzer kamyonların gelmediği farklı kamyonları göreceksiniz, pek bi hayli farklı güzel dizayn edilmiş ve süslenmiş kargo Wood Cargo Jungle Transport 2018 var.

Wood Cargo Jungle Transport 2018 nasıl oynanır:
• Kargo kamyonu dağ oyunu üç tip test Tilt, Direksiyon ve Düğme mevcuttur.
• Kamyonu kinetik ettirmek için mobil alanında yönlendirin.

Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018 Apk Full indir

• Aracınızı çevirmek için direksiyon kullanın.
• İleriye gitmek için yarış düğmesine basın.
• İstif aracını tatil etmek için frene basın.
• Geri hareket etmek için fren düğmesini matbu tutun.

Ahşap Kargo Orman Ulaşımı 2018in Bilhassari:
• Sürüş için zorlu yol izleri.
• Bu oyun tamamen oynamak için parasızdır.
• Dağın gerçek HD grafikleri.
• Görev temelli zorluklar.
• Dağ şoförünün performans metrikleri.
• Çok muntazam kontroller ve realist kamyon fiziği.

Wood Cargo Jungle Transport 2018 Simulator oynamak için bi hayli hızlı tempolu bir sıkıntılı oyundur. Soldaki direksiyon simidini tercih ederek aracınızı sola yahut sağa doğru yönlendirin. Hızlanmak için sağdaki düğmeye dokunun yahut küreğe basın, yavaşlamak için sol düğmedeki fren basın.

Bir cevap yazın