Afrika Seyahatlerim pdf oku indir

8
Afrika Seyahatlerim pdf oku indir

Afrika Seyahatlerim pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Anı Mektup ve Günlük Kitapları türünde çıkarılan Afrika Seyahatlerim kitabını paylaştık. 184 sayfadan oluşan Afrika Seyahatlerim kitabının yazarı ise Emine Erdoğan‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Afrika Seyahatlerim oku indir. Afrika Seyahatlerim pdf indir yandex, Afrika Seyahatlerim pdf indir idefix, Afrika Seyahatlerim PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Afrika Seyahatlerim Pdf indir

Afrika Seyahatlerim Kısa Özet

*Hâlden anlamak için insanlığın hâllerine şahit olmak gerek. Yurt dışı yolculukları benim için, insanlık tecrübelerine tanıklık edip sorumluluklarımızı yeniden hatırlamak demek.

Dünya üzerinde gidip gördüğüm her ülke, göz göze geldiğim her insan, bana aslında ‘öteki’yi değil, yakınlıkları anlattı. Yunus Emre’nin ‘Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz’ diyerek tüm dünyaya miras bıraktığı öğüdün mahiyetini billurlaştırdı.

Afrika seyahatlerim, benim için kapağı kapanmayacak, ömrüm vefa ettikçe yeni satırlar eklenecek bir defter. Bu defterin temiz sayfalarına, Afrika’veyair huzur ve refah dolu satırların yazılmasını içtenlikle arzu ediyorum.*

Emine Erdoğan

Bir cevap yazın