Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler pdf oku indir

4
Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler pdf oku indir

Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler kitabını paylaştık. 16 sayfadan oluşan Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler kitabının yazarı ise Mehmet Orhan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler oku indir. Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler pdf indir yandex, Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler pdf indir idefix, Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler Pdf indir

Aç Eşek – 1. Sınıf Mesneviden Hikayeler Kısa Özet

Aç Eşek

Mesnevi’den Hikayeler

Yaşlı adam handaki hizmetliye yapacağı işi sürekli olarak tekrar eder. Hancı bu durumdan hiç hoşlanmaz. Yapacağı işi de yapmaz. Bunun neticesinde da yolcunun eşeği aç ve susuz kalır.

İnsanlar yaptıkları işler hususunda birbirlerine güvenmelidir. İnsanlara yapmakta oldukları işleri nasıl yapacaklarını bilmişlik göstererek sürekli olarak tekrarlamak o işin iyi sonuçlanmamasına neden olmaktadır.

Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı; kısa cümleli anlatımlardan oluşturuldu. Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

Bir cevap yazın