21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download, APK uygulama sitemizde 21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. 21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download

21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Download

Hayat değiştiren alışkanlıklarla ideal yaşam tarzınızı oluşturun.
İnsanların yeni bir huy kazanmasının 21 gün sürdüği belirlenmiş. Öyleyse bu, yaşamınızı değiştirmek yada yeni bir şey eklemek için oldukca müsait bir süre. Kendiniz için en iyi görevi seçin ve bunu 21 gün boyunca yapın; alışkanlığın gün geçtikçe yaşam tarzınızın bir parçası halini aldığini görmüş olacaksınız.

Sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmak, internetten uzaklaşmak, haline şükretme pratiği yapmak, daha üretken olmaya çalışmak, yaşamınızda mutluluğu ve sükuneti bulmak için basit uygulamalar, bütün öğrenciler için müessir çalışma metotları, nezaket ve pozitifliği yaymanın yolları, uyku programınızı düzeltmek için ipuçları ve günlük olumlu onay ifadeleri, bu uygulamada bulabileceğiniz görevlerden bazılarıdır.

Günlük görevinizi bitirdiğınızda tamamlandı olarak işaretleyebilir ve (avatarınızı özelleştirmek için gereken) puanları alabilirsiniz. Bu biçimde, bu uygulamayı bir alışkanlık seyirci şeklinde kullanabilirsiniz.

Minnettarlık/şükür görevinde düşüncelerinizi yazabilir ve bildirim olarak paylaşabilirsiniz (anonim olarak da not bırakabilirsiniz). Burada bütün toplumun yanıtlarını görmüş olacaksınız; ek olarak en sevdiğiniz yanıtlara beğeni uygulayabilirsiniz.

21 Days Challenge-Yaşam Değiştiren Alışkanlıklar Apk Full indir

Günlük tutarak daha sağlıklı ve daha neşeli bir zihne haiz olun. Bu uygulama ile günlük tutabilir ve günlük ruh halinizi seçebilirsiniz. Ardından takvimde ruh halinizi takip edebilir ve önceki tüm kayıtlarınızı gözlemleyebilirsiniz.
Ayrıca telefonunuz için bir dizi pozitif yönde duvar kağıdımız da var.

Her gün görevin hatırlatılması için bildirimleri etkinleştirin ve bildirim alınacak zamanı seçin.

Bedeninize ve zihninize iyi bakmayı ihmal etmeyin. Gerçekte içinde yaşadığımız yerler bu ikisidir.

Bir cevap yazın