10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli pdf oku indir

2
10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli pdf oku indir

10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Mustafa Kemal Atatürk Kitapları türünde çıkarılan 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli kitabını paylaştık. 207 sayfadan oluşan 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltli kapağa sahip olan 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli oku indir. 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli pdf indir yandex, 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli pdf indir idefix, 10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli Pdf indir

10 Kasımlarda Atatürk’ü Anmak ve Anlamak Ciltli Kısa Özet

“İnsaf ve merhamet dilenmekle millet işleri, devlet işleri görülemez. Milletin ve devletin şerefi ve bağımsızlığı korunamaz. İnsaf ve merhamet dilenmek gibi bir ilke yoktur.Türk Milleti Türkiye`nin önümüzdeki zamanlarda çocukları bunu bir an akıllarından çıkarmamalıdırlar.”

“Bir zamanlar gelir beni unutmak, unutturmak isteyen gayretler belirebilir, fikirlerimi inkar edenler, beni yerenler çıkabilir. Hatta hatta, bunlar benim yakın bildiğim kimseler içinden bile olabilir. Ama ektiğimiz tohumlar o kadar canlıdır ki, bu fikirler döner dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

Bir cevap yazın