1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Sınırsız kez tekrarlayın
Ücretsiz olarak Cloudflare, Inc. tarafından yayınlanan 19M boyutundaki 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] indirme linkini sizler için paylaştık. 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10]

1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [6.10] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer sizde gizliliğe, güvenliğe ve hıza önem veriyorsanız kesinlikle telefonunuzda olmalı.

1.1.1.1 CloudFlare DNS 6.10 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

 1. Sınırsız WARP + kullanımı 2 GB yerine dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz

Nasıl kurulur? 

 1. Dowload dosyaları .apks Ek Dosyalar bölümündeki programı da indirin.
 2. Bölünmüş APK’ları Yükleyici (SAI) SAI’yi açın ayarlara gidin ve Kurulumdan önce işareti etkinleştirin (Root olmayanlar için) 
 3. APK’yi yükleyin ve her iki dosyayı seçin ve Kur’a tıklayın
 4. Bu kadar.

Uygulamayı kullanma talimatları

 1. Uygulamayı indirin
 2. Eklentiyi Ek Dosyalar bölümünden indirin
 3. Uygulama> Ayarlar> Gelişmiş ayarlar> alakalı satırdan kimliğinizi kopyalayın
 4. Eklenti uygulamasına katın
 5. “Başlat” düğmesini tıklayın
 6. Sınırsız kez tekrarlayın

1.1.1.1 CloudFlare DNS v6.10 MOD APK

Bugün, bireylerin internette özgürce erişebildikleri ve bir çok şeyi yapabildikleri İnternet çağı. Lakin böylesine muazzam bir büyüme ile bir çok bileşen, bilgisayar korsanları gibi bir çok kötülük yapmak için internetten yararlanıyor. Bundan dolayı kullanıcılar interneti kullanırken güvenliklerinden dolayı kendilerini tehdit altında hissederler, çünkü buna yönelik çok fazla tehdit mevcuttur. Kullanıcılar güvenli bir internet deneyimi yaşamak istiyorsa, Cloudflare’nın 1.1.1.1 DNS  uygulaması harika bir seçim olacaktır. Geçmişte bu uygulama PC’lerde mevcuttu, fakat mobil cihazların kullanımı hala zordu. Bundan dolayı son haftalarda, kullanıcıların özgürce kullanabileceği bir uygulama başlatmaya karar verdiler.

1.1.1.1 Faster & Safer internet Apk

Öncelikle, bu uygulamanın neler yapabileceğini öğrenin, 1.1.1.1 bir Alan Adı Sistemi hizmetidir yahut Cloudflare tarafından sağlanan ve sahip olunan ve APNIC ile işbirliği içinde ücretsiz DNS olarak anılır. Bu uygulama bir sunucu görevi görür ve internette barındırılan herhangi bir sunucu için alan adı çözümlemesi sağlar. Bu uygulamayı kullanmak kolay bir şekildetir; kullanıcıların tek yapması gereken uygulamanın geçişini açmaktır. Kullanıcıların ihtiyacı olmadığında, kullanıcıların tek yapması gereken, uygulamayı durdurmak için anahtarı kapatmaktır.

1.1.1.1 Pro Apk indir

Kullanıcı internete eriştiğinde, aktif üyenin eriştiği tek şey reklamdır, çünkü geliştiriciler bu biçimde para kazanır. Lakin kullanıcılar bu uygulamaları yahut web sitelerini ziyaret ettiğinde, reklamverenler aktif üyenin bilgilerine sahip olabilir. O zaman, kullanıcılar ne zaman başlarsa, çok sayıda reklam görünecek ve kullanıcılar bundan rahatsız olacak. Lakin bu uygulama bunu yapmayacak ve bunun olmasını engellemeye katkı yarayacaktır. Kullanıcıların mahremiyetine saygı duymaları gereken bir şey olduğuna inanıyorlar ve kullanıcıların detaylarını satmamaya karar verdiler.

1.1.1.1 Vpn Apk indir

Bu uygulamanın kullanıcılara getirebileceği bir diğer harika özellik de internet ulaşıminin güvenliğidir. İnternette bilgi ve harika şeylerin bunun yanında birden fazla şey kullanıcıları tehlikeye sokacaktır. Bunlar, bilgisayar korsanlarının kullanıcıları tuzağa düşürmek için kasıtlı olarak İnternet’te saldığı virüslerdir, böylece kullanıcılar bir tehditle karşılaşabilir. Bu uygulama, kullanıcıların bunu önlemesine ve güvenliklerini herhangi bir durumdan korumasına yardım edecek, böylece endişelenmenize gerek kalmayacak. 

1.1.1.1 Apk Premium

Kullanıcılar bu uygulamaya geldiğinde, kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmak için internet hızının büyük ölçüde artması olacaktır. Bu uygulama, kullanıcılara, cihazın ulaşım hızını yükseltmek için VPN’e benzer bir hizmet olan WARP + hizmeti sağlar. Bu uygulama tüm ağ tıkanıklığını yok eder ve kullanıcılara en iyi İnternet ulaşım anlarını sunar. Ankete göre, sonuç Google DNS gibi diğer bir çok uygulamadan %30 daha bi hayli hızlı.

1.1.1.1’i İndirin: Cloudflare DNS (MOD, Ücretsiz WARP +)

Bir önceki android uygulama olan 

Nova Launcher Prime APK sayfasını ziyaret edip indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın